Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debreceni Klinikán aki nemrég...

Debreceni Klinikán aki nemrég szült válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Mostanában nem sok jót hallottam az ottani szülészetről és megakartam kérdezni, hogy milyenek a vélemények akik nemrég szültek ott.

A két lányomat Kenézyben szültem és semmi panaszom nem volt,de most orvos miatt muszaj vagyok Klinikára menni. Köszönöm


júl. 19. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az az orvos akihez terhesgondozásra jártál úgysem lehet bent a szülésnél, így mehetsz nyugodtan a Kenézybe is
júl. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne másik kórházba menni az orvos miatt? Államiban nem szülhetsz annál akihez jártál terhesgondozásra. A legtöbb orvos ezt be is tartja.
júl. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyan a Kenézyben még nem szültem, de azt választanám. A klinikának nagyon jó az újszülött osztálya. De ha nem áll fenn koraszülés veszélye vagy bármi egészségügyi probléma a babánál, én nem mennék oda.

Éjszaka szültem, nagyon gyorsan, emiatt teljesen szétszakadtam. Az orvos aki “levezette” a szülést nem tudott összevarrni. Fel kellett ébreszteni az ügyeletes főorvost, aki szabályosan fel volt háborodva, hogy a fiatal doki miért nem tudta megcsinálni, ezért összevarrt érzéstelenítés nélkül :) azt is szarul. Minden nap mást mondtak nekem hogy mit szabad, mit nem. Egyik este közölték, hogy éjféltől ne egyek, ne igyak, mert másnap infúziót kapok. Nem értettem mi közük van ezeknek egymáshoz. Aztán az éjszakás nővér mondta, hogy lehet felvágnak másnap és újra összevarrnak. A csecsemősök egy vicc kategória, semmit nem lehetett kérdezi tőlük. Csak az ment, hogy anyuka tegye mellre a babát. Minden napot úgy éltem meg, mintha kínoznának, sírtam folyamatosan.

2 ágyas szobában voltam amúgy, 2 szobatársam volt a bent töltött idő alatt. Mindkettővel jól kijöttem, a higiéniával nem volt gond. Minden nap 2x takarítottak.

júl. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!