Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek lenyelhető tablettával...

Akinek lenyelhető tablettával ( tehát nem hüvelyi) indították a szülést, bevált? Mikor hatott?

Figyelt kérdés
4x2-őt lehet kapni, már 2x kaptam, de még semmi. 4 óránként lehet kapni, Utána ha nem hat burokrepesztés és utána ha az se oxi. De előző szülésemnél igaz 2ujjnyira voltam kitágulva amikor bementem a kórházba (most semmi) de ott 4 óra alatt megszületett burokrepesztéssel és oxival . Már túllennék rajta nagyon.
júl. 2. 18:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vált be. Másnap meg kellett csaszarozzanak. És nem akarlak elkeseriteni, de a kórházban akkor pont mindenki így járt. :/ nem biztos, hogy neked is ez lesz, de erre is készülj lélekben.
júl. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ohh sajnálom. Majd megírom nekem mi lett belőle. Eddig hozott pár jóslót most vettem be a harmadikat
júl. 2. 20:01
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok :)
júl. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszike. De lehet hogy félreértettem , ha nem használ akkor császár? Én ugy ertettem ha nem hasznal akkor burokrepesztes meg ilyesmi de lehet h ennek hatnia kell előtte jaj nem tudom.
júl. 2. 20:18
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt rögtön császár. Másnap reggel burkot repesztettek, oxitocin, lettek is brutál fajasaim pár órára, de nem tagultam semmit, esett a szivhang, ezért lett császár. De neked ettől még lehet jobb forgatókönyv, és reméljük, így lesz. :)
júl. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyébként ha neked az első szülésnél burokrepesztes után simán ment, hátha erre emlékszik a szervezeted, és most is így lesz. ;) ha ott nem volt gond, bízzunk benne, hogy itt is minden simán megy :) hamarosan kétgyerekes anyuka leszel!😊❤️❤️
júl. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kedves vagy nagyon. Lehetséges igen, csak hogy majd tudnak e burkot repeszteni, mert most mondta a doki,hogy ha nincs eléggé felpuhulva a méhszáj akkor császár. Mondjuk én lehet jobban örülnék a császárnak . Úgy megszenvedtem az elsővel , mai napig nem tudok biciklizni se mert úgy fáj, pedig az 6 éve volt
júl. 2. 21:09
 8/15 A kérdező kommentje:
Ah mondjuk egyik se jobb. A császár utána rossz a sima szülés meg előtte meg közbe. Ugyanott vagyunk. De most itt bosszankodok,hogy a férfiak ebből tényleg semmit de semmit nem éreznek. Milyen igazságtalan komolyan
júl. 2. 21:16
 9/15 anonim ***** válasza:
63%

Csak egy kis megnyugtatásként. Nekem nagyon sima volt a császár. Utána úgy mozogtam, mintha semmi sem történt volna. (Sima szülésről nem tudok nyilatkozni, csak 1 császárok volt.)

Amire figyelj, hogyha császár lenne, akkor sokat mozogj, már amennyire teheted, illetve kiegyenesedve menj (tudom, hogy rossz, de szépen lassan egyenesedj ki és úgy mászkálj), nagyon sokat segít a felépülésnél.

júl. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ohh köszönöm a tanácsot
júl. 2. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!