Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bevált házi praktikák szülés...

Bevált házi praktikák szülés indításra?

Figyelt kérdés
Már csak napjaim vannak a kiírt dátumig és mivel teljesen zárt a méhszáj indításról beszélnek ezt pedig nem szeretném.
2021. jún. 1. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Ne engedd. Ennyi. 42 hétig engedniük kell ha nincs semmi probléma. Amúgy ha nem akar indulni, nincs semmi természetes módszer ami megindítja sajnos
2021. jún. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Így van, ahogy az első írja. Én is próbáltam mindenfélét, végül 40+5-nél magától indult meg, aznap délelőtt csináltak méhszájvizsgálatot, még totál zárt voltam.


Mondjuk utána is 18 órát vajúdtam és mindenfélét be kellett vetni, burokrepesztés, oxi, kézzel tágítás, mert nagyon lassan tágultam, majdnem császár lett belőle.


Nem kell amúgy engedned az indítást, én se engedtem a 41. hét előtt. Igaz, akkor már naponta kellett NST-re járnom, gondold el, két busszal és sétával oda még vissza, és még ettől sem indult meg...

2021. jún. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Lelki nyugalom, hosszú séták, önmagadra hangolódás. De egyes kórházakban szerencsére várnak 1-2 hetet a kiírt dátumtól. Állítólag segít a szexuális együttlét, mert a spermával való érintkezés a méhszájban megnöveli a prosztaglandin koncentrációját, ami puhítja a méhszájat. Ugyanígy a mellek ingerlése is hat a méhizmokra, de ez inkább már az összehúzódások alatt. Viszont a kiírt dátum körül közösüléssel kombinálva már beindíthatja a vajúdást. Ricinusolaj - népi szülésindító szer. Békésen átaludt éjszaka utáni reggelinél javasolják 1 evőkanál olaj bevételét, illetve ha szükséges, 1 órával később megismételhető.
2021. jún. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Nincs rá praktika. Én is minden hülyeséget kipróbáltam. 40+6ra színezett. 40+2naposan fektettek be de csak egy oxis terhelése volt. Szokás előtti este még zárt voltam. Reggel nst közben elfolyt a magzatvizem, 0 fájással. Reggel 8kor már a szőlő szobán voltam. Fél óra múlva 4ujnyira nyitva voltam. 2 és fél órát voltam összvissz a szülő szobában. Oxin kívűl nem kaptam semmit, nem csináltak semmit.
2021. jún. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Ha a baba jól van ( nst)

Akkor ne engedd.


Semmi indítás nem használ, amíg kész a baba.

( császàr lesz)



Egyébként: amiket próbáltam

Lépcső- és sok séta (4-5 km)

2 l tonic / nap

Szex naponta 2 alkalommal, orvosi javaslatra egy pohár vbor után

41+1 spontán indult



2.

A szex után simán beindult, amikor kész volt rá

40+2

2021. jún. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nem indult magától, pedig minden létező praktikát próbáltam. Tonic, szex, csípős étel, lépcsőzés, még a kutyát is vittem a futtatóra, ott meg el voltak ájulva, milyen fitt vagyok, mikor közöltem hogy 5 napja meg kellett volna szüljek. 41+5-re indítottak.
2021. jún. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a szex nem vàlt be viszont a sèta (2 km ) igen . Màsnap èjjel beindult.
2021. jún. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú séta! Másnap beindult :)
2021. jún. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi szò szerint mindent kipròbáltunk de csak azért mert az orvosomat áthelyezték ideiglenesen a covid osztályra. Szülést nem indított ezért ( én sem akartam) ezért pròbálkoztunk természetes praktikákkal de semmi nem jött be. Hétfőn ment el az orvosom én meg sírtam mint egy kisgyerek(rossz első szülésélmény) mert féltem , hogy idegen orvosnál kell szülnöm. Kedden reggel mentem a postára és ott kezdett el szivárogni a magzatvíz minden előjel nélkül :)
2021. jún. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!