Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit szóltok ehhez a cikkhez?...

Mit szóltok ehhez a cikkhez? Nem féltek, hogy ilyesmi Veletek is megtörténhet? Én annyira félek a szüléstől!

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 27. 13:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én elolvastam, és borzasztó, gyönyörű kisfiúnak tönkretették az életét.Ez a legszomorúbb az egészben.

Én ugyan megszültem már, de míg terhes voltam, sosem féltem a szüléstől, és nekem volt igazam, gyönyörű élmény.

Ti se féljetek, a logcsodásabb, és mitagadás a legfájdalmasabb dolog az életben, irigyellek titeket hogy nemsoká átélhetitek´:-)

Én szülés előtt szülés videókat nézegettem, és az sem rémisztett el.Ez a cikk borzasztó, de ilyen veletek nem fog történni nyugi!

2010. okt. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne nehezítsd az életed ilyenekkel.Inkább olvass vidám dolgokat ennél nagyobb hülyeség nincs is amikor egy kismama szülés előtt ilyenekkel stresszeli magát!Csak magaddal és a babával!!!!!!!
2010. okt. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

En is angliaban szultem es a 35.ora korul konyorogtem a csaszarart, de nem csinaltak meg :(

ha tudtam, volna, hogy valaszthatok addig hisztizek amig meg nem csaszaroznak....

borzalom.....de inkabb a tobb mint 42 ora vajudas mint 41.5 ora es fogoval/vakummal szulni.

2010. okt. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!