Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit szóltok ehhez a cikkhez?...

Mit szóltok ehhez a cikkhez? Nem féltek, hogy ilyesmi Veletek is megtörténhet? Én annyira félek a szüléstől!

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 27. 13:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ezt kismamák nehogy megnézzétek!Szörnyű! :(
2010. okt. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ne olvassál ilyeneket,főleg ha szülés előtt vagy!Én már megszültem,de rossz volt végig olvasni.Ne is gondolj ilyenekre,nem lesz semmi gond!
2010. okt. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam el,de!!!

Ha félsz a szüléstöl akkor ne olvass,halgass rémhíreket.Legyél tisztában azzal,hogy igen is fáj,de megéri,és mikor a baba kibújik el is múlik.Söt a szülés után nem is fogsz rá emlékezni,hogy mennyire is fájt.

2 szülésen túl vagyok.....

2010. okt. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mégis elolvastam!!!

Az apa helyében a dokit helyben megcsaptam volna.....

Ne is gondolj ilyenekre.Minden rendben lesz.


De tényleg ne olvasgass ilyen történeteket.Ès ne félj!!!!Ùgy is kibújik a baba,csak neki is könnyebb ha nem stresszelsz.

Mint írtam 2 szülésen túlvagyok.A lányommal 38 órát kinlódtam,de már eszemben sincsen.Aztán jött a fiunk.Ö gyrsabb volt de fájdalmasabb.Mégis itt vagyok,mint mindenki ma´s.Elmúlik gyorsan és tényleg nem is fogsz rá emlékezni.A másik ha ennyire félsz kérj EDA-t.

2010. okt. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Igen, tényleg szörnyű:(( Szörnyű, h ilyen megtörténhet manapság:( pedig olyan fejlett már minden, főleg ott, ahol a cikkben szereplőkről van szó és mégis....:(

Szülés előtt vagyok épp és amúgy is félek a szüléstől:S egyik ismerősöm küldte át nekem a linket, h nézzem meg mik vannak, hát még jobban beparáztatott:(

Nem rátok ijeszteni akartam csak érdekelt, h mások is félnek ilyesmitől? Vagy csak én aggódom ennyire?

3. válaszoló--- igen pont ilyesmikkel nyugtattam magam, h fáj, de megéri és milyen jó lesz, ha már a kezemben tarthatom:) de olvastam ezt a cikket és csak most gondoltam bele ebbe, h van, hogy olyankor sem jó, ha már a kezében van a baba, mint a cikkben is a szülőknek:((( szörnyű lehet:(

2010. okt. 27. 13:51
 6/13 A kérdező kommentje:

utolsó és egyben a 3. is:))

köszönöm a bíztatást:) aranyos vagy:)

de jó, h már túl vagy rajta:) jó babázást!:)

2010. okt. 27. 13:53
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is nemrég szültem, és a terhesség alatt semmi ilyet nem olvastam, de ígyis mindenki a rémtörténetekkel talált meg. Én nem féltem a szüléstől, mert felesleges. Úgyis túl kell lenned rajta, ezen már nem változtathatsz, hála az égnek, mert gondolom nem is akarsz:) Bízz az orvosodban, és magadban (legfőképp)!!!! Sajnálatos dolog, tényleg hogy ilyen előfordulhat, de szerencsére nem ez a gyakoribb. Könnyű szülést és jó egészséget!
2010. okt. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

Én nem olvastam el és nem is fogom.

Valamint azt sem értem, miért kell a többi kismamát is rémiszgetni.

Épp elég baromságokat írnak itt néha egymásnak.


39+5 hetes

2010. okt. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Félig elolvastam...

Már kétszer szültem, de sosem olvastam ilyen sztorikat.

Szerintem nem kéne itt felhívni rá a figyelmet, mert sokan mégjobban beparáznak a szüléstől.


Sok furcsaság történik, és a Lifenetwork híres arról, hogy ezeket a nem mindennapi eseteket mutogatja.


Aki szül, tisztában van vele, hogy bármi történhet. Nem kell mégjobban megijeszteni ilyen linkekkel.

2010. okt. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el és nem is fogom. A szülés "veszélyes üzem", szerintem egyikőnknek sem mondták, hogy jó, kellemes vagy könnyű lesz. Mégis mindannyian vállaljuk/vállaltuk és bízunk benne, hogy komplikációk nélkül, gyorsan túl leszünk rajta. És lássuk be, hogy a "végeredmény" mindenért kárpótol minket.

Én az első babámat várom. Járok terhes tornára, szülésfelkészítésre és a 34 héttől a málnalevél teát is elkezdem majd inni. Ezeken kívül és a pozitív hozzáálláson kívül úgysem tehetek semmit. Maximálisan megbízom az orvosomban és a szülésznőmben. És csak vidám és szép történeteket olvasok :)


24 hetes Km

2010. okt. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!