Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kaptatok a párotoktól a...

Kaptatok a párotoktól a szülésetekre valamilyen gesztus-értékű ajándékot?

Figyelt kérdés
Most láttam egy műsort(milliárdos-pólyások)ahol divat a "nyomó" ajándék.Persze ez a másik véglet csak érdekel,magyar apukáknak eszükbe jut -e ilyesmi?
2010. okt. 8. 14:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én is kaptam mindhárom gyerek után, pedig csak kétszer szültem, az ikrek után kettőt kaptam. Aranylánc, karkötővel.
2010. okt. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nem, egyikünknek sem jutott eszébe ilyesmi.

Hallottam ezt a műsort, anyukám mesélte, hogy ő is megnézte. Persze ez Amerika, ahol hihetetlen költekezés megy mindenre.

Nem vagyok egy ékszermániás,nekem kifejezetten rosszul esett volna, ha ilyet ad. Van egy karikagyűrűm és kész.

A gyermeknevelés terén teljes mértékben számíthatok rá, segít, amiben csak lehet, ez nekem nagyobb ajándék, mint bármi más.

2010. okt. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó előtti vagyok, az természetes, hogy a gyereknevelében teljes értékben számithatok rá, hiszen az ő gyerekei is.

Ő a háláját fejezte ki ezzel, mert megszültem neki a gyerekét. Tudja, látta, mivel jár a terhesség és a szülés és ezért kaptam "cserébe".

Egyébként az a szokás, hogy ha pl. lány a gyerek, akkor azt az ékszert megkapj a nagykorúságakor, amit az ő megszüléséért kaptam ajándékba. Legalábbis nálunk.

2010. okt. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én egy óriási csokor virágot kaptam, ő így köszönte meg:)
2010. okt. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam semmit, de nagy ajándék volt tőle hogy végig bent volt a szülésnél!
2010. okt. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Tárgyi dolgot én sem kaptam, de sosem felejtem el azt a könnyes szemű köszönömöt, amit akkor súgott oda, amikor kitoltak műtőből császár után, és belógott utánam az őrzőbe.
2010. okt. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
nálunk apa szintén rendbetette az egész házat, előkészített amit még kellett a babónak, ő el is sírta magát mikor kitoltak a műtőből és ott megköszönte hogy vagyunk neki, itthon pedig kaptam tőle egy ezüst gyűrűt, amin három kő van, ezzel szimbolizálva a mi kis családunkat:)én sem vártam el hogy vegyen akármit, ettől függetlenül nagyon jól esett!:)
2010. okt. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nálunk is nagy csokor virág, képeslap, kitakarított lakás (8 hétig voltam kórházban). Bár ebben anyós-após keze is benne volt(mármint a rend,virág stb-ben! :)

És igen: az az arc,ahogy a műtőből kitoltak,és zokogva köszönte meg :)

2010. okt. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
egy csokor virág. ugyanakkor volt az én szülinapom is:D
2010. okt. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
:) kösi a válaszkat!A legnagyobb ajándékot kaptuk a világon!Mindenkinek sok boldog és egészséges babázós éveket kívánok! :) Egy két éves és egy még pocakban lévő 34h.kisfiúk anyukája :)
2010. okt. 9. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!