Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek a gátmetszés helye...

Akinek a gátmetszés helye csúnyán gyógyult, részt vett valamilyen kezelésen? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nálam a gátmetszés mentén (még a hüvelyben is) apró kinövések lettek. A dokim hüvelyplasztikát javasolt. Van más megoldás is? Valakinek volt hasonló gondja?
2011. máj. 20. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem,nem valaltam be a plasztikat,maradok igy.engem nem zavar,csak esztetikailag nem szep,azt meg a paromon kivul nem latja senki.Nekem egy kinovesem van csak, a huvelybemenetnel.
2011. máj. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos a hüvelybemenetnél 3-4 db, melyből az egyik elég hosszúra nőtt, szinte kilóg. És a hüvelyemen belül is vannak, bár azok tényleg nem zavarnak. Az a baj velük, hogy az esztétikai szempontokon kívül, a pisilésben zavar, ha olyan helyen vagyok, hogy nem tudok ráülni a wc-re (ilyenkor mindenfelé megy a pisi). És neked mit javasolt a dokid?
2011. máj. 20. 15:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor a tied mar komolyabb.Nekem szetynilt a gatsebem,konkretan kb 2cm es reszen es ahogy osszeforrt a huvelybemenetnel ott lett egy kis vadhusdarab,nem log vagy ilyesmi de ott van erzem.Azt mondta a dokim hogy szetvagja az egesz reszt,kivagja azt a husdarabot es ujra osszevarrja.persze kerdeztem ez menyire fontos,azt mondta csak abban az esetben fontos ha engem zavar sex,vagy pisilesnel vagy esztetikailag.Mivel nem zavar igy nem csinaltattam meg.
2011. máj. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!