Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kaptatok a párotoktól a...

Kaptatok a párotoktól a szülésetekre valamilyen gesztus-értékű ajándékot?

Figyelt kérdés
Most láttam egy műsort(milliárdos-pólyások)ahol divat a "nyomó" ajándék.Persze ez a másik véglet csak érdekel,magyar apukáknak eszükbe jut -e ilyesmi?
2010. okt. 8. 14:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szia! Hát én nem kaptam semmit, de nagyon irigylem azt aki igen. Ettől függetlenül imádom a férjem, de nem az a nagy ajándékozós :)
2010. okt. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem kaptam semmit.
2010. okt. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Az enyémnek sem jutott eszébe ilyesmi. Mondjuk amúgy sem nagy ajándékozós.
2010. okt. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Engem gyönyörűen rendbetett lakás várt,hatalmas csokor virág és friss főzött kaja amit apa készített,nagyon jól esett :)
2010. okt. 8. 14:09
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kaptam tárgyi ajándékot, és őszintén mondom, hogy tényleg csak most jutott ez eszembe, hogy megkérdezted. Tárgyit nem kaptam, viszont kaptam egy könnyes szemmel, boldogan nevető édesapát, aki csak annyit tudott mondani a könnyeivel küszködve, hogy "Ügyes voltál!" (pedig végül császárral szültem... :D)
2010. okt. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nekem egy nyakláncot vett, teljesen magától. Nem drágát, csak egy szép ezüstöt kövekkel. Azóta is megvan, sohasem hordtam, ereklye.
2010. okt. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
nem, eszébe se jutott
2010. okt. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Első gyerek születésénél egy arany nyakláncot kaptam egy medállal, amibe bevésette a baba nevét és születési dátumát. Második gyereknél pedig egy másik medál várt itthon a baba nevével és a dátummal :)
2010. okt. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én nem kaptam, bár nem is vártam. nem ez volt a fontos, a kislányunk az ajándék.

A szüleim idejében jobban ajándékoztak, főleg cserepes virágot, pl szobafenyőt.

2010. okt. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Én is egy arany nyakláncot kaptam,a szülőszobán tette a nyakamba,a másodikkal meg egy fülbevalót.

Egyébként ritkán ajándékozunk nagy értéket,ez tényleg különleges alakalom volt.A legjobban az esett,hogy gondolt rá...

2010. okt. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!