Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kórházválasztás menete szülésh...

Kórházválasztás menete szüléshez? Hogyan zajlik ez ma, mi alapján választhatok (ha választhatok), és kit, mikor kell felkeresnem ehhez?

Figyelt kérdés
Még csak az első trimeszterben járok, de nyilván már elkezdett foglalkoztatni a kérdés, hogy hol fogom majd ősszel megszülni a gyermekemet. Természetesen az orvosomat is kérdeztem erről (magánpraxisban), de egyelőre leszerelt annyival, hogy valószínűleg lesznek változások ebben, úgyhogy majd térjünk vissza rá nyár végén, viszont én nem 2-3 hónappal szülés előtt szeretném megtudni, hogy hol kell világra hoznom a babát... Arról pedig, hogy jelen állás szerint hogyan zajlik a kórházválasztás, mi a pontos menete, egyszerűen semmilyen használható infót nem találtam még, csak a hálapénz kérdéséről szól minden friss cikk a témában. Köszönöm, ha megosztjátok a saját tapasztalataitokat!

2023. ápr. 6. 08:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
46%
Tele van a cikk pontatlansággal, kezdve ott, hogy dúlának hívja a bábákat. Illetve továbbra sem derült ki, hogy a halált mi okozta. Ha 200 km autóban utazás a ababák halálát okozhatná, akkor betiltanák a kismamáknak az autós utazást. Kórházban is halnak meg babák. Ha a bábák nem tduták újjáéleszteni, akkor nagy valószínűséggel a kórházban sem tudták volna. 2 évente meg kell újítaniuk a vizsgájukat, míg a kórházi dolgozóknak nem. 2 nyomásból kint vol a baba, tehát még azt sem lehet mondani, hogy a kitolás elhúzódott volna, amivel ilyen esetekben vádolni szokták az otthonszüléses eseteket, hogy az okozta a bajt.
2023. máj. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha nem autókázik vajúdva, hanem már időben bérel lakást a születésház közelében, akkor időben látják, hogy baj van.
2023. máj. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
17 - Sajnos nem engedik, mert veszélyeztetett terhes vagyok és otthon szülést csak a komplikációmenteseknek engedélyeznek.
2023. máj. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!