Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülést követöen mennyi idö...

Szülést követöen mennyi idö mulva menstruáltok elöször?

Figyelt kérdés
én 2 honapja szültem...de még nem jött meg...ez most baj lehet?kezdek félni...?
2010. okt. 2. 18:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, azért hálistennek nem az én példám a szokásos, legfeljebb sztrájkolni szoktak egy picit a gyerekek, elméletileg ilyenkor változik az anyatej íze.


Inkább ott lehetett nálunk a baj h ügyetlenül fejtem, kézzel egyáltalán nem tudtam megtanulni, hiába tanított a védőnő, a mellszívóm pedig nem volt már valami jó, használtan kaptam.

Azonkívül nem tudtam, h erre is vannak homeos golyók, ma már biztos, h másképp lenne.

2010. okt. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

4 hónapra jött meg először, szoptatás mellett. Most 8 hónapos a kisfiam és még mindig szoptatom.

Az első alkalommal nem annyira tetszett neki a tej íze és meg is ijedtem, hogy nem akar szopizni, de aztán a harmadik napon minden rendben ment megint.

Szedtem homeos bogyót, és fejtem.

2010. okt. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Pont 1 éves volt a lányom, mikor először megjött. 10 hónapig szoptattam.
2010. okt. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
kereken szülés után 6 hétre pedig szoptattam(utána 1 hónap kimaradt,meg is ijedtem,pedig a védőnő mondta,hogy ha kimarad,ne gondoljam egyből hogy terhes vagyok,mert szoptatás előtt nem biztos hogy rendszeres lesz)
2010. okt. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Több, mint 2 éve szültem és még mindig nem jött meg. Szoptattam 2 éves koráig a lányomat és gyógyszert is szedek. Mikor abbahagyta a szopit, akkor váltottam másik gyógyszerre elvileg ennél, ha az első adagot elszedtem meg kellene jönnie. Amúgy a nőgyógyászom szerint ez így teljesen rendben van.
2010. okt. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én most a 3. babámat várom, lassan 4,5 éve szoptatok egyfolytában, de nekem az első babám után 5 hónapra megjött, és rendszeresen 28 napra be is állt a ciklusom, a 2. babám után is 6 hónapra megjött, viszont ott kicsivel rendszertelenebb volt, mert fokozatosan fogynom kellett, minden hónapban két kg-ot, és ott voltak hónapok, amikor nem jött meg, kb. 10 hónapos volt, amikor normálisan beállt, de akkor 30-32napra jött meg.

Én eddig egyik gyerekemnél se tapasztaltam, hogy bármi változás lett volna a szoptatásunkban, attól, hogy megjött, pedig a lányomat szülés előtti hétig szoptattam, a fiam is még mindig szopik.

Nomeg a hat hét se hat volt, hanem inkább 7-8 mindkettő babával, nomeg utána is volt, hogy kis maszatolás előfordult, de annyi.

2010. okt. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!