Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülést követöen mennyi idö...

Szülést követöen mennyi idö mulva menstruáltok elöször?

Figyelt kérdés
én 2 honapja szültem...de még nem jött meg...ez most baj lehet?kezdek félni...?
2010. okt. 2. 18:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
11 hónapra. :) Szoptatok még mindig, már több mint 2 éve. Teljesen normális szülés után nem jön meg amíg szoptat az ember, vagy össze-vissza.
2010. okt. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
na jol van akkor meg nyugodtam:)egyébként igen énis szoptattok.de ha nem jön meg honan tudjátok h nem e vagytok megint terhesek:(???
2010. okt. 2. 18:48
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia!

1.babánál nem jött meg egyszer sem, kiderült, hogy megint babás vagyok. 15 hónapos volt a nagyobbik, amikor terhes lettem, 9 hetesen, az UH-n mondták,hogy kb. mikor történhetett.Nekem csak az tűnt fel, mintha domborodna a pocak és néha émelyegtem.

2.babánál 17 hónapos korban jött meg először.

3.baba 7 hetes, remélem nála is ”húzom” jó sokáig…

2010. okt. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
6 hónapra rá jött meg először és meg volt 3 hétig.
2010. okt. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
6 hétre rá már megjött :S, (szoptattam egyébként én is)
2010. okt. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

10 hónapra. Nem is bántam:)

Mi védekeztünk óvszerrel, és bíztunk benne, hogy nem leszünk az ezerből néhány, akinek nem használ:DDD

2010. okt. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Egyrészt kb. 4 hónap kellett, mire újra együtt tudtunk lenni, utána meg óvszerrel védekeztünk. Így meg sem fordult a fejemben, hogy esetleg terhes lennék. :) Bár azt mondják sokan, hogy szoptatás alatt kicsi az esély a teherbeesésre, azért védekezni mindenképp kell, ha nem akar az ember korán újra terhes lenni. Itt az oldalon is sokan vannak, akik így lettek ismét terhesek, sőt, olyat is olvastam, hogy szoptatás alatt, gyógyszer mellett sikerült...

Védekezz és akkor nem kell attól tartanod, hogy terhes lehetsz. :)

2010. okt. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szoptatás mellett 4 hónap után jött meg. Következő hónapban ismét teherbe estem. :)
2010. okt. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8 hétre, és el is ment a tejem, a gyerek nem fogadta el, én fejtem, de egyre kisebb sikerrel, 2 hét múlva már egy csepp sem jött, a fiam pedig nem volt hajlandó elfogadni többé a cicit.
2010. okt. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!am mi is védekezzünk:))csak kiváncsi voltam...d akkor énsem akarom h megjöjjön,ha utána elmegy a tejem...végülis az h szoptathatok nekem sokat jelent,és ha ez miat nem fogadná el a cicit akkor ne jöjjön meg am se olyan fontos:):)))
2010. okt. 2. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!