Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülést követően mikor kellene...

Szülést követően mikor kellene megjönnie általában?

Figyelt kérdés
3 hónapja szültem, és még nem jött meg. Mondjuk egyáltalán nem hiányzik!
2011. ápr. 30. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinél változó! Azt mondják, hogy amíg szoptatsz, addig nem jön meg! Én erre rácáfoltam, mert 6 hónapos volt a lányom amikor megjött, most 13 hónapos, és még mindig szoptatom. Bár a védőnéni is mondta, hogy ez nem mérvadó! Mindkét barátnőmnek is 6 hónapos volt a babája amikor újra megjött nekik! Úgyhogy pontosan nem nagyon lehet megmondani!
2011. ápr. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. ápr. 30. 13:15
 3/8 anonim ***** válasza:
9 hetes a kislányom, még nem jött meg. Mondjuk én 1 hónapig szoptattam csak sajnos. De múlt héten beszéltem a dokimmal, és azt mondta, ha 2-3 hét múlva sem jön meg, akkor mindenképpen teszteljek. Vagyis a szoptatás abbahagyásától számítva 2 hónap múlva már érdemes csinálni egy tesztet.
2011. ápr. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
13 hós volt a lányom, mikor megjött először úgyhogy én szerencsés vagyok. :)) 23 hós koráig szopattam.
2011. ápr. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

...mármint szoptattam.


utolsó vok.

2011. ápr. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 8 hónapos volt a lányom amikor megjött elsőnek, 15 hónapig szoptattam, sógornőmnek 14 hónapig nem jött meg!
2011. ápr. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. máj. 1. 10:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam 13 hónapig szopizott, két hónapra rá jött meg. A lányom most lesz egy éves, még szopizik. Három hónapja jött meg.
2011. máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!