Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik ilyen? Szeptember 29....

Létezik ilyen? Szeptember 29. normálisan megjött. Október 29. én kellett volna megjönnie, a 30. napra, általában annyi naposak a ciklusaim.

Figyelt kérdés

november 2.án még mindig nem jött meg, és aznap este együtt voltam a párommal. 4.én sajnos megjött, igaz gyorsan lezajlott, de semmi különöset nem vettem észre.

Létezik olyan, hogy amikor 2.án együtt voltunk történhetett valami???

még csak most vasárnap kéne, hogy legyen az ovu napom, de pár napja érzékeny lett a mellbimbóm, állandóan fáradt vagyok és fáj a hasam alul, mint ha meg akarna jönni, és szinte mindent kívánok, de minden után hányingerem van...

ilyen még soha nem volt velem. mi a véleményetek?


2009. nov. 20. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát van hogy a peteérés is okoz ilyen tüneteket. Nekem is érzékennyé válik a mellbimbóm és fáj a hasam alja, főleg amikor leülök. És általában többet is eszem mint máskor. Elképzelhető, hogy nálad is ez a helyzet...
2009. nov. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

és akár ciki akár nem nem eszek semmi olyat ami okozhatná, de már (sajna) a párom is észre vette, hogy pár napja nagyon gázos vagyok...


lehet, hogy a p.é, de nem tudom, olyan furán érzem magam...

2009. nov. 20. 13:31
 3/4 A kérdező kommentje:
olvastam itt, meg már mástól is hallottam ,hogy egy jó orgazmus okozhat spontán peteérést. ez igaz??
2009. nov. 20. 13:32
 4/4 Manka68 ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy kiválthatja az orgazmus a peteérést. Ezért van az, hogy a naptármódszer, mint védekezés, nem túl biztonságos. :) Akár menses alatt is teherbe lehet esni, bár az esélye jóval kisebb, mint rendes peteérés idején. Szerintem lehetsz babás, de az is lehet, hogy annyira szeretnéd, hogy a tested produkálja neked ezeket a jeleket. Ne aggódj, előbb-utóbb két csíkos lesz az a teszt, ha nem most, akkor legközelebb!!
2009. nov. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!