Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 8 hónapig szedtem a gyógyszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 hónapig szedtem a gyógyszert mindig megjött normálisan. Abbahagytam juliusban augusztusban késett és szeptember 2. -án megjött azóta pedig nem! Voltam orvosnál de azt mondta nincs semmi bajom.!?

Figyelt kérdés
Már 6. hónapja nem jött meg pedig már kisbabát szeretnék de nem jön össze sehogy sem mit tegyek irjatok légyszi?
2011. márc. 15. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Meg kell várnod, hogy a gyógyszer kiörüljön a szervezetedből. Valakinek ez 1hét, valakinek 1 év.

De hogy gyorsabb legyen a hatás, tarts tisztítókúrát.

2011. márc. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vérvizsgálat volt? Nekem akkor derült ki, hogy nincs peteérésem, fogamzásgátlónak köszönhetően, barátnőm ugyan így járt.
2011. márc. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem volt vérvizsgálatom... és akkor nem is lehet gyerekem?
2011. márc. 15. 21:18
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát ez az a mellékhatás, amit nem szoktak reklámozni.

Tabletta előtt milyen volt a ciklusod? Hány napos? Rendszeres volt-e?

Menj el másik orvoshoz. Meg kell nézni van-e peteérésed (bár valószínűleg nincsen),

Amíg nem lesz peteérésed, addig babád sem.

De azért ne ess nagyon kétségbe, általában az orvosok tudnak vele kezdeni vmit (adnak peteérést segítő gyógyszereket).

De lehet, hogy csak idő kell a szervezetednek.

2011. márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De lehet gyereked, hormon tartalmú gyógyszert írnak fel. Engem is helyre tett :)
2011. márc. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát tabletta elött sem volt vmi jo a helyzet mert irtak ki egy gyogyszert amit 10 napig szedtem és attol megjött és aztán kezdtem el szedni a fogamzásgátlót és attol beállt a menstruációm de miota nem szedem azaz 6 honapja azóta nem jött meg....
2011. márc. 15. 21:33
 7/9 anonim ***** válasza:

"attol beállt a menstruációm"

Nah itt a bibi. A tablettától nem áll be. Mesterséges ciklust csinál, amit a tabi irányít. Neked nem sok közöd van hozzá.

Egyébként épeszű doki rendszertelen menzeszre nem ír fogamzásgátlót, mert még jobban szétcseszi az egyébként is elég szar ciklust.

2011. márc. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De ha előtte is rendszertelen volt, akkor ne várd a csodát. Menj el orvoshoz, hogy vizsgáljon ki, vagy adjon vmit, amitől lesz peteérésed.
2011. márc. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia! Én is abbahagytam a gyógyszert és több mint 1 év kellett hozzá hogy kiürüljön a szervezetemből, addig is próbálkoztunk folyamatosan, majd még fél év kellett mire sikerült teherbe esnem, egészséges kislányom van, aki most másfél éves. :) Ne aggódj biztos sikerülni fog:)
2011. márc. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!