Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülést követően volt maradand...

Szülést követően volt maradandó problémád?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 20:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Állandóan fázok. Szülés után kb. 2 hónapig nem tudtam ülni valami volt a végbélnél. Doki míg nem látta azt mondta lehet aranyér de nem az volt. Állítólag valami izom húzódott meg. Sokáig éreztem még utána is.
2011. márc. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Közvetlenül szülés után alakult ki nálam pajzsmirigy-alulműködés. :(
2011. márc. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a pajzsmirigyemmel van gondom.

Eddig is volt vele baj,de nem olyan komoly,hogy gyógyszert kellett volna szednem.Aztán terhes lettem......borul ugye ilyenkor az egész hormonháztartás,hát nekem is az első vérvételem után már rossz is volt a pajzsmirigy értékem.Gyógyszert kaptam rá,szépen normalizálódott az érték a terhességem végéig,nem volt gondom,szedtem szépen a gyógyszert.Aztán szülés után volt nemsokkal a kontroll vérvétel.........olyan rossz lett az eredményem,hogy a doki azt mondta,jó hogy élek még!!!!!!Majdnem műtét lett a vége,de a gyerek miatt inkább el kezdetük a gyógyszeres kezelést.Végül megint helyreállt minden,már csak reggel kellett szednem egy felet a gyógyszerből.Aztán megint volt vérvételem(kb. 2 hónapja)és sajnos,rossz lett megint az eredmény..........leállította a doki a gyógyszert,gyógyszermentes hetek következtek,aztán megint vérvétel.De most jó lett az eredményem így nem szedek semmit.Majd júniusban lesz megint vérvételem,remélem akkor is jó lesz az eredményem.

Hát nekem így "röviden" ennyi a gondom.

2011. márc. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Elmozdult a far-csontom. Kb. egy év kellett, míg úgy leülhettem, hogy nem éreztem, és úgy felálltam, mint szülés előtt. Közvetlenül szülés után, nagyon megkeserítette az életem:( Azt mondták a kórházban, hogy kb. 3 hét. NAGGGGYON melléfogtak a tippeléssel.
2011. márc. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen vamit elrontottak az összavarrásnál.(belső varraok)sex közben a mai napig nyom egyponton.Olyan mintha dudor lenne odabent.A dokim azt mondta hülyeség mert ahol én érzem ott nem is varrt.Akkor nem tudom mik azok a hegek mert érzem az újjammal.Azóta még ampon se tudok használni mert olyan érzékeny.De nagyo gondolkodom hogy felkeresek egy mási orvost mert ez nagypnkihat a sexuális életünkre is:(((((
2011. márc. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
tampon és nagyon kihat akart lenni:)))
2011. márc. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szetnyilt a gatsebem,lehetne plasztikaztatni de mivel csak esztetikailag ronda igy nem vallaom be.
2011. ápr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is a farkcsontommal volt gond, 1 év volt mire helyrejött. Epekövem lett.
2011. ápr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Valamit elrontottak a varrásnál belül, mert másfél éve szültem de még mindig kellemetlen egy pontban, mintha lenne ott egy dudor és aranyerem is lett...
2011. ápr. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kitágult a hüvelyem, tampont sem tudom igazán használni és végbélsérvet kaptam, amit most a második után meg akar műteni az orvosom.
2011. ápr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!