Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A vákuumos szülés okoz maradan...

A vákuumos szülés okoz maradandó nyomot a gyereken?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Velem a kórházban volt egy anyuka, akinek vákummal született a kisfia. Nem látszott rajta semmi, talán egy kicsit a feje volt csúcsosabb. De az hamar elmúlik.
2010. jan. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem okoz semmit, de a biztonság kedvéért pár hetes korában be kell vele feküdni a kórházba pár napos kivizsgálásra.
2010. jan. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Azt azért nem mondanám, hogy nem okoz semmit. Rosszabb esetben nyomot hagyhat a baba arcán. Piros csík vagy folt formájában.
2010. jan. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
Hat nem tudom, szerintem az ilyen vakuummal szuletett emberkeknek valahogy mindig olyan nyomi a feje...
2010. jan. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia én sajnos vákummal szülem a kisfiamat,mikor megszületik egy picit csusos a feje,ne agodj után nem fog látszani semmi.Nagyon szép és nagyon okos kisfú semmiben sincs lemaradt.Most 22-hónapos nagyon eleven kisfiú.9 hónaposan már elindult.Te is vákummal szültél?
2010. jan. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
2000-ben vakummal szuletett a lanyom. A feje teteje 1 napig csucsos volt, de masnapra rendezodott. Gyonyoru formas feje van. Semmilyen hatranya nem szarmazik belole, kituno tanulo, 1,5 eve Angliaban elunk, azota anyanyelvi szinten beszel angolul, akcentus nelkul. Ertelmes, es szep kislany.
2010. jan. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem, de 5 kg körüli lesz a gyerek, és az orvosom nem hajlandó megcsászározni. Az esetleges komplikációkon agyalok.
2010. jan. 25. 13:52
 8/10 anonim ***** válasza:
AZ nem semmi.én ugy tudom hogy 4kg fellet kötelező a császár,csak akkor nem ha te kéred.Hol fogsz szülni?Ki tartást és sok sikert a szüléshez.
2010. jan. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na,hallod!Biztosan vannak ritka kivételek....

de én 1.babámat vacummal szültem,mert nem akartam tágulni.Annyi volt,hogy kicsit csúcsosabb lett az egyik oldalon a buksija,de kb 1hét múlva szépen visszament.Azóta is nagyon szép,formás fiú.Már 15hónapos!

Minden vácummal született gyerek nevében kikérem,hogy ŐK attól nem nyomi fejűek!!!!!

2010. jan. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudom, hogy 4,5 kg felett már császároznak. De a doki azt mondta, hogy ügyes vagyok én, meg tudom szülni. Hát nem tudom. Az első 4,2 volt, azt megszültem komplikáció nélkül. De azért most rendesen be vagyok parázva.
2010. jan. 25. 21:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!