Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hűűűű, csajok! Ma nagyon...

Hűűűű, csajok! Ma nagyon megijedtem (? )

Figyelt kérdés

VOltam bent a kórházba CTG-n és pont volt bent egy csajszi aki éppen szült, és hiába csukták be az ajtót, mindent be lehetett hallani hogy kiabál!

Eddig nem féltem a szüléstől tiszta pozitivan álltam hozzá, vártam hogy had én is már...de most...hát nem tudom:(!? Csak a hangját hallom a fülembe hogy kiabál, és utána rá 10 percre meg a baba sirt fel! Az már mondjuk tetszett:D


2010. szept. 27. 17:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
A császár sem egy leányálom!!!
2010. szept. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
azért a császárt sem kellene így letenni... nekem sajnos az volt, nem azért, mert kértem, hanem mert muszáj volt, életmentő (17 óra vajúdás után). Utána pokolian fájt. De tudod, mi volt/van benne a legrosszabb? Az a lenézés, amit a császárosok kapnak sokszor, mintha tehetnének róla, hogy így alakult. De én is végighallgattam 2 szülést NST közben (még a császárom előtt) és engem megynugtatott, amit hallottam. Igaz, az a két kismam nem kiabált, hanem csak nyögött, így nem volt egy borzalmas élmény. Amikor a baba felsírt, az pedig csodálatos volt!!!
2010. szept. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok! Én nem a császárt irom le! Csak azt aki azért választja mert fél a fájdalomtól!
2010. szept. 28. 08:00
 14/18 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, próbáld meg elfelejteni az az ordibálást, amit hallottál, lehet hogy Te egy hang nélkül megszülöd a picurkádat. Amúgy meg minden tiszteletem a császárosoké, mert én is úgy gondoltam korábban, hogy az talán "könnyebb", de most amikor szültem, láttam pár anyukát, akik császárosok voltak- nem önszántukból- és azt kell hogy mondjam, jobban szenvedtek, mint én, pedig közel 5 kg-os babát szültem spontán. Szóval le a kalappal előttük!!!
2010. szept. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én szültem,2009-ben...hárman kínlódtunk a vajúdóban,vártuk a sorunkat,mikor jön el a mi időnk.Benn az egyik szülőszobán olyan szinten ordított egy kismama,azt hittük nyúzzák.Már kapcsoltak nekünk zenét,hogy ne halljuk,hiába.Rászóltak ezerszer,hogy így csak elfogy az ereje.meg se hallotta.Én már azon voltam,hogy fogom a batyumat és hazamegyek,köszönöm,de én nem szülök.De maradtam.:)És úgy döntöttem,hogy én nem fogok megnyikkanni sem.Sikerült.Mikor jött egy fájás,mindig arra gondoltam,még közelebb vagyok a kincsemhez.Így sikerült végigcsinálnom,nekem aki egy vérvételtől el tud ájulni.

Úgyhogy ne foglalkozz más sikolyával,erős leszel,menni fog!!!

2010. szept. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

:))) EZ aranyos volt kedves utolsó:))))!!!


Ugy gondolom én is hogy menni fog hang nélkül...! És csak a célt kell látni:)))

2010. szept. 28. 12:10
 17/18 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, csak úgy értettem, hogy félsz a fájdalomtól, ezért merészeltem javasolni a császárt, hiszen a szülés lelkileg és testileg is megterhelő, és ha módodban áll olyan módon "megkapni" a gyermekedet, hogy viszonylag kellemes élmények kötődnek hozzá, vagy legalábbis nem egy tizenx órás vajúdás, akkor miért ne. Persze, tudom, hősies dolog megszenvedni a gyerekért meg minden, meg hogy az anyák egész életükben olyan elszántan küzdenek a gyerekükért, ahogy megszülték, de nekem magamutogatós álmártírságnak tűnik, hogy a "nehezebb" utat választja valaki, amikor lenne egyszerűbb megoldás is.
2010. szept. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

"Eddig nem féltem a szüléstől tiszta pozitivan álltam hozzá"


Ez a mondat benne van a kérdésbe, tehát nem félek tőle...:)! A másik meg az hogy miért "magamutogatós álmártirság"???? azt a gyereket rendesen megszülni???? Nem is értelek...! Akkor a nők 99.99% a mártir mert nem fél a fájdalomtól????

A másik dolog pedig egy olyan császár ami csak azért kell mert "Én félek..." nem pár ezer forint. Inkább költöm a gyerekemre azt a plusz 100 at, minthogy megcsászározzanak indok nélkül!

Nem vagyunk egyformák, de ez az álszentség amit te irsz hogy azért van császárra kiirva mert fél! Hogy enniyt ne birjon ki egy nő hogy rendesen megszülje a gyerekét.

2010. szept. 29. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!