Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jön a front. Megyünk szülni...

Mendy1025 kérdése:

Jön a front. Megyünk szülni csajok?

Figyelt kérdés
Akik már a vége felé vannak,hogy érzitek?Meglesz hétvégén a baba?Hogy bírjátok még? Én április 4-re vagyok kiírva,de nem bánnám ha már meglenne.Van egy 2 éves kisfiam,már ő is nagyon várja:)
2011. márc. 25. 12:29
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon remélem hogy igen!!:)Én ápr.9.-re vagyok kiírva,de már nagyon szeretnék menni.De sajnos ez nem rajtam múlik.:(Minden nap mondom a leányzónak hogy milyen jó dolga lesz idekinn,milyen sokan várják...stb.De már most nem hallgat rám...:)Mi lesz később...

2011. márc. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
En ápr.16ra vagyok kiirva. En apr. 6-at neztem ki, addig ki kell huznom, mert akkor kapok gyedet... :) ki van centizve. Ja es a dokim a jovo heten hollandiaban lesz... Izgi :)
2011. márc. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
Én márc. 29-re vagyok kiírva, és én is erre a frontra számítok:-)
2011. márc. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
Én április 10-re vagyok kiírva és napok óta alig alszom, egyfolytában keményedik a hasam és fájdogál/görcsölget. A mai CTG-n is gyönyörű 100-as összehúzódásokat jelzett a gép, bár tudom, hogy ez nem jelent semmit... Mindenesetre a vizsgálat alatt pont hallottam egy nőt a szülőszobán vajúdni és baromira kiabált, úgyhogy egy kicsit megijedtem! De azért nem bánnám, ha már mehetnék én is szülni! :o) Drukkolok mindenkinek, aki szintén erre vágyik!
2011. márc. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
köszi nektek a válaszokat,már én is nagyon mennék,éjszaka már én sem tudok aludni,olyankor nézem mellettem a kisfiamat:) de azért jó lenne,ha már ketten lennének:)bár azért nem várom csak,mert akkor nem lesz velem a drágám,és nagyon fog hiányozni!
2011. márc. 25. 15:43
 6/41 anonim ***** válasza:
én március 29-re vagyok kiirva és nagyon nem érzem magam jol!görcsölgetek,és fájdogál a derekam,de nem idő szerint sajna!pedig már ugy szeretnék túl lenni rajta!
2011. márc. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
már mindenki így van a vége felé, én már aludni se tudok,meg már elég volt ebből a "kövérségből":D Mindenkinek könnyű szülést kívánok!
2011. márc. 25. 18:36
 8/41 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én ápr. 1-re vagyok kiírva!és nagyon jó lenne ha most hétvégén mennem kellene szülni..már olyan türelmetlen vagyok :( na és az éjszakáim és rémesek..tegnap éjszaka deréktól lefelé majd szét szakadtam :( kb. 3-4nappal ezelőtt nagyon sokat görcsiztem meg nyílalt a hasam alja..azt hittem,hogy megyünk szülni..de az NST-nem ugy mutatta..és most 2.napja csönd van..(egészen ma délutánig)

Ma is voltam NST-n de a doki nem mondott semmit..mondtam is a dokinak,hogy furcsa hogy már 2 napja nyugi van..valahogy nem érzem a szülés közelségét..erre a doki azt mondta,hogy ezt hívják ugy hogy vihar előtti csend!de délután óta görcsizgetek,nyilalgat a pocim alatt..hááát nem tudom...lehet,hogy megszülök hétvégén? Hmmm nem tudom :(

2011. márc. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
Én is ápr. 1.re vagyok kiírva, nagyon reménykedem a mostani hétvégében:) Nekem igaz csak 90ig mért a CTG gép, de addig fölment azért egy párszor a legutóbb. Szombaton tervezem kipróbálni a homeopátiás bábakoktélt, meleg fürdőt lépcsőzést meg egy lórúgásnyi málnalevél teát, hátha a fronttal együtt használnak:)
2011. márc. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
hát nekem ilyenek nem használnak,a lépcsózés sem,4.-en lakunk ,nincs lift,a kisfiammal napi kétszer megyünk ki sétálni:),meleg fürdő se nyerő,csak abban fürdök ,mert már langyos vízben nem jó,kiskorom óta csak a melegvíz,szóval nálam ez se jött be:)Se a séta,semmi:)de csak kibírom már ezt valahogy:)mégegyszer mindenkinek könyű szülést kívánok,és egészséges babákat!:)nekem azt mondta a doki,már megvan 4 kg.....no comment:))))
2011. márc. 25. 21:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!