Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Itt a front, szerintetek...

Itt a front, szerintetek megyünk szülni?

Figyelt kérdés
Csajok ki hogy bírja itt a vége felé???
2011. ápr. 8. 18:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát én nem vagyok terhes,de szerintem mentek szülni mert a front jön,sok sikert és szép,egészséges babát,sok boldogságot.

Olyan jót mosolyogtam a kérdéseden,aranyosnak találtam :-)

22/L

2011. ápr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia,én bízom benne,de szerintem nem:) Még egész jól viselem,de érzem,hogy pl jövő héten már ennyire nem fogom,most vagyok 38 hetes...De semmi jelét nem látom,hogy egy-két napon belül megszülnék:)(ami mondjuk azért is lenne jó,mert a dokim még két napig itthon van,de utána szinte éppen csisszre ér haza szabiról, a kiírt dátumra:)) Így jár az,aki 34 hetesen keres orvost:)

Te mit gondolsz?Bízol benne,hogy elindul kifelé a csöppség?

2011. ápr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Jaj!!!!Én már nagyon szeretnék!!!!!

Mindenem fáj,de szó szerint!

Alig tudok menni,szinte semmit sem tudok csinálni,úgyhogy várom már nagyon a front "áldásos" hatását!


Hány hetes vagy?


36+5 hetes kismami

2011. ápr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Istenem de jó lenne ha már augusztust írnánk.Könnyű szülést és sok tejcit,meg jó egészséget nektek és a babáitoknak;)
2011. ápr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én így szültem, pontosan ilyen időből váltott át ilyen gané időre. Na ezt jól megaszondtam..

Hajrá, telítődjenek a szülőszobák időre szülő anyukákkal és babájukkal :D

2011. ápr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
szia!holnap töltöm a 38. hetet,de nagyon drukkolok hogy a babuci még legalább húsvét vasárnapig bírja,vagy akár május elsejéig.ritkán van jósló fájásom,de nem minden nap,és úgy érzem nagyon jól el van benne a picike, a héten 2000 volt a méhszájam,szóval remélem még legalább 2 hétig marad az albérletben :D
2011. ápr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

39+4 heteske vagyok....már várom nagyon...mert kedden befektetni akarnak és ahhoz nagyon nincs kedvem!!!


Mindenkinek boldog babavárást!!!

2011. ápr. 8. 21:22
 8/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg mentek!! 1 évvel ezelőtt (14-én lesz 1) semmi előjelét nem éreztem, hajnalban mégis menni kellett, a front kicsalogatta a babámat két héttel korábban. Ha hiszitek, ha nem, ágy sem jutott, annyian mentünk az nap éjjel szülni :) Könnyű szülést nektek!
2011. ápr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Sok sikert és könnyű szülést mndenkinek! Bár már nem vagyok terhes, de nekem nem jöttek be a frontok. Várhattam én simát, kettőset, teliholdat, az én kicsi fiamat nem érdekelte, bezzeg más babákat annál inkább, annyian szültek, hogy nem tudta a kórház gyerekágyas osztálya befogadni a kismamákat(2 teljes emelet), így a terhes patológiára kerültek. Az én babám meg megvárta a legnyugisabb időt, és egy olyan napot, amikor rajta kívül csak két baba született:)

Mégegyszer sok sikert, könnyű szülést és jó babázást mindenkinek! És persze jó egészséget

2011. ápr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Csütörtökön töltöttem a 39. hetet, igaz szerintem elszámolták a ciklusomat, és ma kellene kibújnia a kislányomnak. Reggel mintha elkezdődött volna, de azóta is csak kezdődik, aztán abba marad. Pedig olyan jó lenne már túl esni rajta. Harmadik gyerek lesz, és most félek a legjobban a szüléstől.
2011. ápr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!