Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jön a front. Megyünk szülni...

Mendy1025 kérdése:

Jön a front. Megyünk szülni csajok?

Figyelt kérdés
Akik már a vége felé vannak,hogy érzitek?Meglesz hétvégén a baba?Hogy bírjátok még? Én április 4-re vagyok kiírva,de nem bánnám ha már meglenne.Van egy 2 éves kisfiam,már ő is nagyon várja:)
2011. márc. 25. 12:29
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
7%
mennyé szűjj
2011. márc. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
utolsó inkább ne írtál volna,vagy ha már írsz,tanulj meg helyesen írni könyörgöm:)bírom az ilyen hozzászólókat,okoskodj máshol,vagy inkább aludj!!!!
2011. márc. 26. 07:29
 13/41 anonim ***** válasza:

Április 16-os vagyok.

HUh izgi, majd írjatok hogy mi történt, lett e baba a hétvégén!! :)

Nekem még semmit nem mutat az nst. Ma kezdtem a 38. hetet, úgyhogy azért nekem még nincs annyira közel. Meg fiú lesz, azt mondják ők ált. kihúzzák végig. Majd kiderül!

MIndenkinek könnyű szülést!!! :)

2011. márc. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:

31-re vagyok kiírva,már csak szenvedés volt ez az utolsó hét,teljesen ki vagyok merülve,igazán lehetne valami kis igazság frontok terén!

Reménykedem,ahogy a múltkori 2 frontkor is,és a teliholdkor is :)

Sajna egyik sem jött be...eddig..

2011. márc. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
sziasztok én 30ra vagyok ki irva már hetek ota görcsölök keményedek csomo hasmenés iszom a málnalevélteát is megyek egész nap ovi bolt stb 3dik gyerek lány..ma is kézel mostam porszivoztam és még mindig semmi...igaz 2fiam is tul hordtam 2hétel és 4050g és 4200g lettek:-)
2011. márc. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Nekem is időben jött az első kisfiam,és most is az lett,szóval sztem én még kihúzom:)Majd írjatok,mi történik veletek,meg persze szívesen olvasom majd azt is,ha megszültetek.)Írjatok akkor is,ha van kedvetek!További szép estét mindenkinek!
2011. márc. 26. 21:00
 17/41 anonim ***** válasza:
na, valakinek beindult? Én az ápr. elsejei válaszoló voltam, ma megjártam a kórházat de sajnos haza is jöttem:S úgy volt, hogy ha nyitva lesz a méhszáj akkor megrepesztik a burkot, de teljesen zárva volt, nst se nagyon mutatott változást, kivéve hogy a bébi kezd rájönni a technikájára hogy menjen el olyan helyre hogy ne találjuk a szívhangját:D volt hogy 2-3 percbe is beletelt előkeríteni:) nálatok mi a helyzet?
2011. márc. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim válasza:
Sziasztok!Én is márc 30.ra vok kiírva!Kicsit megnyugtató,h nem csak én vok türelmetlen!:)Én is bíztam már a teliholdtól kezdve meleg-hideg frontig de semmi nem hat a fiacskámra,de akkor ezek szerint egy babócára sem,jó nekik odabent!:)Praktikákat próbáltatok?tonic,fűszeres kaja,szex,esetleg bába koktél?(utóbbit nem merem)Kitartás csajok eljön a mi időnk is!:)
2011. márc. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
nálunk semmi nem jött be:))))bár a koktélt én sem fogom csinálni...
2011. márc. 27. 18:36
 20/41 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Április 10-es vagyok, hát rám sem hatott a hétvégi front! :o(

Ma voltam megint dokinál, most már 1 ujjnyira ki vagyok tágulva, a méhszájam is rövidült (már csak kb. 1/2 centi), úgyhogy a héten akár szülhetek is... Hát nagyon remélem! ;o)

Kitartást mindenkinek!

2011. márc. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!