Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csajok aszt hiszem gáz van!?

Csajok aszt hiszem gáz van!?

Figyelt kérdés

Megy el a látásom, furán foltosodik a világ, plusz a szülés is mintha. Holnapra vagyok kiírva.

Ha becsukom a szemem utána rosszabb.

Most merre miért hogyan? Nyugtassatok meg picit. Most mi történik, létezhet ilyen a szülés miatt? (átmeneti "vakság" szerűség.)

Megyek készülődni.


2011. jan. 13. 12:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

nem a vérnyomásod?? ilyenről még nem hallottam. menjél kórházba, inkább nézzenek meg nehogy ba legyen.

ha bent tartanak sok sikert, könnyű szülést. ügyes legyél!!


2 kisfiú anyuja

2011. jan. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
még nem hallottam ilyenről....de elképzelhető, hogy a baba valami ideget úgy nyom.....dokitól kérdezd!!!
2011. jan. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

...és sok sikert és erőt!!!

És igaza lehet az előttem szólónak, tán vérnyomás is lehet, de akkor inkább vibrálni szokott...

2011. jan. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nekem a terhesség vége felé olyan szinten leromlott a látásom,hogy az hihetetlen.Néha mire beélesedett a kép,addig percek teltek el,és addig homályos foltokat láttam csak.A szembe jövő autót volt hogy nem vettem észre,meg egy méterre a tv-től nem tudtam elolvasni a szöveget,pedig régebben olyan volt a látásom,hogy akár a konyhábül is.Én az alacsony vérnyomásommal,és az ugráló cukorszintemmel(nem voltam cukros)hoztam összefüggésbe,szülés után megjavult az egész magától.Azért a dokid felhivhatod,mert neked ez hirtelen jött,nekem ez kb 1-2 hónapos folyamat volt.Fájásaid nincsenek amugy?
2011. jan. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Szerintem irány a kórház! Ha semmi gond, akkor megnyugszol, ha van valami segítenek, ne aggódj. Próbálj nyugodt maradni. Viszont tényleg ne várj! Indulj!
2011. jan. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Mindenképp legyen kísérőd is, legalább a taxist kérd meg hogy kísérjen be, ha más nincs!
2011. jan. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Tompa fájások indultak, és kb minden tünete a szülés indulásnak megvan.

"tisztult", csak vibrál világos-sötét foltok, a világ, olyan szemüvegen a vízcsepp érzete van.(amúgy nekem már "nincs is vérnyomásom", lehet most mégis felment normális értékre, 90/50essel rohangálok, ha idegbeteg vagyok, ha aktív vagyok...)

Meg fáj a fejem(front érzékeny vagyok)

Most várom a csapatot, mert sajna csak úgy nem rohanhatok el dokihoz(kicsi most aludt el)

2011. jan. 13. 12:57
 8/23 anonim ***** válasza:
Ha a vérnyomásoddal van gond, az nem játék. Ezen csak a kórházban segíthetnek.
2011. jan. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Meg tudod most mérni a vérnyomásod?
2011. jan. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Sok sikert kivánok neked és könnyü szülést, drukolok nagyon h minden oké legyen.
2011. jan. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!