Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csajok aszt hiszem gáz van!?

Csajok aszt hiszem gáz van!?

Figyelt kérdés

Megy el a látásom, furán foltosodik a világ, plusz a szülés is mintha. Holnapra vagyok kiírva.

Ha becsukom a szemem utána rosszabb.

Most merre miért hogyan? Nyugtassatok meg picit. Most mi történik, létezhet ilyen a szülés miatt? (átmeneti "vakság" szerűség.)

Megyek készülődni.


2011. jan. 13. 12:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Mi is drukkolunk és ne idegeskedj.
2011. jan. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
hogy vagy?
2011. jan. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Eleredt az orrom, ömlött a vér belőle, 130/90es vérnyomásom volt(ilyen magas sose volt még), a védőnőt elértem, ágyba parancsolt, most újra normális 90/50es a vérnyomásom.

A fájásaim meg elmúltak:S:S:S, bár nagyon csikar a hasam.

Kicsit kába vagyok, meg fáj a fejem. Próbálom utol érni a dokim, Ő mit tanácsol, ezek után berendel a kórházba amíg nem szülök, indít e stb... A csapat meg valahol elakadt(aki igérte, hogy vigyáz a 18hónaposra, amikor kell nagyon nem rohan, kispapa is tököl valahol...)

2011. jan. 13. 14:17
 14/23 A kérdező kommentje:
Köszi az aggódást, és a jókívánságokat.
2011. jan. 13. 14:17
 15/23 anonim ***** válasza:
Huh, ez nem vicces..remélem minden rendben lesz, ahogy lehet, kórház, lehet toxémiás lettél, az nem játék
2011. jan. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Remélem hamar orvosi kézbe kerülsz,ha kell könyörögd ki,hogy te csak úgy vagy nyugodt.Nagyon szorítok, és ha tudsz meditálj is, amíg otthon vagy.
2011. jan. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem jön a csapat és az orvost sem éred el, ne várj sokáig, hívd a mentőt és mentek együtt a másik kicsivel. Majd vigyáznak rá bent. A csapat mehet utánatok. Ne félj, de most okosnak kell lenned.
2011. jan. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Remélem jól vagy/tok!

Szimpatikusak a válaszaid, amiket itt olvastam már ezen az oldalon! Szorítok, hogy minden rendben legyen!!!

2011. jan. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Beszéltem a dokival, a vérnyomásomra annyit mondott, hogy amíg nem ismétlődik, addig nem tud vele mit kezdeni, mert elmúlt, visszaállt, azóta mértem "normális" értéken van, nem vizesedek, szóval próbáljak pihenni, annyit kért, ne most akarjak esetleg nagytakarítani, világot megváltani, legyek sokat ágyban vízszintben pontosabban, bár elnézem a 18hónaposom inkább azt:) valahogy nem csípi ezt a váltakozó időjárást.

A fejfájással együtt érez, ő is front érzékeny.

Holnap terminus, akkor megnéz, és keresünk valami megoldást, hogy mindhárman jól legyünk... Remélem nem várja meg a kisasszony az időpontot, és előbb elindul kifelé.

Köszönöm még egyszer csajok

2011. jan. 13. 17:07
 20/23 anonim ***** válasza:

Jujj, remélem minden rendben lesz!

Ha megvan a baba majd jelezd valahogy! :)

2011. jan. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!