Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hűűűű, csajok! Ma nagyon...

Hűűűű, csajok! Ma nagyon megijedtem (? )

Figyelt kérdés

VOltam bent a kórházba CTG-n és pont volt bent egy csajszi aki éppen szült, és hiába csukták be az ajtót, mindent be lehetett hallani hogy kiabál!

Eddig nem féltem a szüléstől tiszta pozitivan álltam hozzá, vártam hogy had én is már...de most...hát nem tudom:(!? Csak a hangját hallom a fülembe hogy kiabál, és utána rá 10 percre meg a baba sirt fel! Az már mondjuk tetszett:D


2010. szept. 27. 17:14
1 2
 1/18 orsybaba88 ***** válasza:
31%

igen, a szülés fájdalmas dolog. A terhesség meg kényelmetlen, hízol egy csomót, megváltozik a tested, stb.

a gyerek nem egyszerűen lesz, akit csak babusgatni kell. Meg kell érte küzdeni.

2010. szept. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
de minden egyes fájással közelebb leszel ahoz,hogy a karodban tartsad a babád:)
2010. szept. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen tudom, és már várom, és eddig a szüléshez is ugy álltam hozzá, hogy pozitivan, baba még bent nem maradt és persze meg kell érte szenvedni, és utána csodálatos lesz mert mindent elfelejtesz...! Azért irtam hogy pozitivan álltam a dolgokhoz, de azok a hangok:(! Jaj Istenem, elbátortalanitott!!
2010. szept. 27. 17:20
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem akarlak ijesztgetni de közben azt kívántam löjenek fejbe mert nem bírom ki! De egy hang nem jött ki a torkomon. Szerencse hogy csak 4 órán át tartott...mikor megláttam, rögtön úgy éreztem, hogy megérte:)))

22/L

2010. szept. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
*mikor megláttam a picit :))
2010. szept. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

na én pont az ellentéted voltam terhesen.paráztam a szüléstől.mondtam a férjemnek akkor h ne haragudjon meg ha kígyót-békát kiabálok rá,de a fájdalom fog belőlem szólni.na ezzel ellentétben 1 hangom nem volt egész vajúdás és kitolás alatt két hatalmas nyőgésen kívül ami erőlködéstől volt a kitolásnál,utána már fel is sírt a kisfiam.pedig én nagyon utálom és nem bírom a fájdalmat.ráadásul az egyik ismerősöm elmesélte a szülését(ezt most nem részletezném miket mondott,de nem a legjobb,legszebb),szóval marhára paráztam tőle.ha tudnám hogy ilyen lesz a többi szülésem is 100x szülnék.

könnyű és gyors szülést kívánok.

2010. szept. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a tesóm, mikor megkérdeztem, hogy azért kiabált a végén annyira ijesztően, mert kibírhatatlanul fájt. De ő azt mondta, hogy a vége szinte nem is fáj már, csak azért ordított, hogy minden erejével toljon. Nem tudom, mennyire igaz:) Remélem, a tolófájásoknál is megengedik az EDA-t:)
2010. szept. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Lehet császárral szülni és érzéstelenítést kérni, no para, ez a XXI. század, a többség megválaszthatja, hogy hogy szül.
2010. szept. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Felesleges szépíteni a szülés egy fájdalmas dolog, de baba még nem maradt bent. Kérj EDA-t.
2010. szept. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Hát kedves utolsó előtti... ha fizetnének érte sem császároztatnám meg magam, mert most hallottam olyan hangokat amitől megijedtem!! A szülés az élet csodája, és nem fog érdekelni a fájdalom, mert azt fogom látni ami a "cél"!!!

EDÁT meg majd még meglátjuk. De semmiképp nem akarok császárt! Nem vagyok Hajdu Katika! Ha meg fogom tudni szülni akkor megszülöm. Nem fogom magam felvágatni csak azért mert félek a fájdalomtól!!

2010. szept. 27. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!