Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol nezessem meg, hogy a...

Hol nezessem meg, hogy a magzatvíz szivárog e ? Többi lent

Figyelt kérdés

Lassan eljön a kiírt időpont, sok a folyasom , ( nem áttetsző, sűrű zöldes inkább)

Ez lehet , hogy nem a magzatvíz, de ha vizsszeru jön , hol nezessem meg , ha a mi kisvarosunkban nincsen szülészet, mentővel megyek majd kb 40 km re lévő kórházba szülni .

Nőgyógyászat, vagy sürgősségi??????


2022. márc. 18. 06:18
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:

Használd a kúpot, nem lesz a babának semmi baja, sokkal biztonságosabb, mint a canesten.

Illetve a fertőzés v kórokozó nagyobb kárt tesz,mint a betadin. Nem a hüvelyben, hanem felszalló fertőzést okoz, a burok , a víz, a baba is megfertőződhet méhen belül, nem pedig szülés közben.

Este felteszel egyet és kész :)

Ha letöltöd az eesztről a leleted és privátban átküldöd, szívesen ránezek

2022. márc. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
0%
Jobb helyeken évek óta nem adnak betadin kúpot terhesség alatt, teljesen elavult módszer.
2022. márc. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 A kérdező kommentje:
53 : írtam privát üzenet ben . ( 2 db 📨)
2022. márc. 18. 16:17
 54/59 A kérdező kommentje:

54 : hát igen , a jód miatt van ellenjavallat a tájékoztató szerint .


A Micovag pedig a borax miatt ... Újabb vizsgálatok alapján ..



Először felírta nekem a Fluomizint ( gomba ,bacira egyaránt van ) Hát ez olaj volt a tűzre a használat utáni érzést illetően. Aztán jött a dalacin krém. Kérdeztem : ez mindenre jó? ( Baktérium,gomba ) persze persze volt a válasz . Aztán ez csak antibiotikum...

Érzésre , tünetekre jobb lett, de egyértelműen nem múlt el ,csak enyhült. Ekkor kértem írja fel egy olyat aminek a tájékoztató jaban az áll , hogy terhesen is lehet , és sokaknak segített,ahogy olvastam ( sajna most nem jut eszembe a neve ) Válasza : nem kell az , vegyek micovag ot. Mondom : de ez nem csak huvelyflora helyreállíto? Válasz : nem ,nem kiírt ez mindent ..



És akkor most ez a másik doki a betanite t ..

2022. márc. 18. 16:29
 55/59 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem válik be, írass fel Macmiror hüvelykapszulát. Mi ezt adjuk a terheseknek. Akár háziorvos is felírhatja.
2022. márc. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
80%
Szerinted nem szégyen, hogy úgy nyilatkozol, hogy kapásból c-nak néznek? Ez azért csak elmond valamit rólad, nem?
2022. márc. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
68%
Azért képzeljétek már el a szerencsétlen orvost is, akihez a kérdező betévedt ma.. :DDD
2022. márc. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 A kérdező kommentje:

56 : Elmondom Neked/Nektek, hogy, ha a válaszomban röpködtek volna a "rák" ,"halljak meg, " csaladoddal együtt kivégezlek" kifejezések, na ez , illetve a helyesírás nem épp helyes használata- na az utalna sokkal inkább az altalatok annyira lenézett "C." származásra .



És figyelj, én csak arra reagáltam, amit egyszerűen tűrhetetlen tipikus magyar mentalitásnak tartok, amikor lenézik , hülyének nézik a másik embert , vagyis fölénybe rangsorolják az ő énjuket .

És itt ez történt , tehát nem én kezdtem ...


Jaa ,és az a szép az egészben , ha visszaolvasod láthatod , hogy ki is derült ,hogy a nagy lenéző ( hülyének néző) válaszoló druszatok , na ő aki nem volt képben , (amivel sztem egyáltalán semmi gond ,- én ezért sose bantanek senkit ,mint pl ő.. ) , de akkor kérem szépen ne tegye itt magát hogy még ő a "Jani"...


Aki érti érti... Leszarom..


UI : én a részemről ezt leszarom ,több kommentet nem olvasok , aki válaszolt, segített emberi stílusban , annak pedig még egyszer köszönöm!

2022. márc. 19. 16:08
 59/59 A kérdező kommentje:
* : UI : lezarom a leszarom helyett,amit automatikusan illesztett be a teló, de utólag vettem észre.
2022. márc. 19. 16:11
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!