Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Éjjel elfolyt a magzatvíz...

Éjjel elfolyt a magzatvíz fájás azóta is minimális és nem is erősödik,ilyenkor mi fog történni?

Figyelt kérdés

Természetesen azota korhazban vagyok, baba szivhangja tokeletes csak a fajasok nem akarnak jonni

ilyenkor mi az eljárás ?



2022. febr. 27. 10:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálják majd beindítani, ha nem jön magától Ne félj tőle, minden rendben lesz. Nemsokára kezedben lesz a baba :)
2022. febr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
nehogy megkérdezd az orvost, írd ki inkább gyakorira.
2022. febr. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
2. Igen, mert mikor egy orvos jut 18 vajúdó kismamára, olyan rohadt széleskörűen tájékoztatnak. Bárcsak annyi eszed lenne, amilyen rosszindulatú vagy!
2022. febr. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha 24 óra múlva se rendeződnek a fájások vagy indul el a vajúdás akkor kapsz oxitocin infuziot. Az majd beindítja. Aztán vagy sikerül megszülni hüvelyi úton, vagy megszülöd hasi úton császárral. Lényegen nem változtat. Könnyű szülést és boldog babázást! ❤️
2022. febr. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
nekem kicsit tagitottak kezzel a mehszajon es utana be is indultak a fajasok. Fajt, de utana hamar meglett.
2022. febr. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
5. Azt már elvileg tilos csinálni, reméljük betartják.
2022. febr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyebkent en magam sem ertem,hogy miert nem kerdezed meg valakitol... ahany kothaz,annyi szokas,mondjuj az eljaras ugyan az,de nem mindenhol ugyanannyi ido utan kezdik el alkalmazni az oxit stb. Kizartnak tartom,hogy ha egy szulesznot/orvost megkerdezel nem valaszol... A 18 egyszerre vajudo kismama pedig egyaltalan nem tul valoszinu!
2022. febr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A 18 talán kicsit túlzás de amikor én szültem akkor 10 vajúdtunk egyszerre. Kettős front volt. Akinek nem nagyon haladt a dolog azt kórterembe rakták mert nem volt szabad szülőszoba.
2022. febr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elhiszem,de attol meg boztosan tudnak valaszolni a holgynek,max 3-4 percet vesz el az idejukbol.
2022. febr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tudni tudnak, csak nem nagyon szeretnek… az a jó páciens aki meg se szólal, nemhogy kérdez.
2022. febr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!