Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek nem folyik el a magzatv...

Akinek nem folyik el a magzatvíz, mikor, hogyan távozik?

Figyelt kérdés
Mindkét terhességem esetében így vol, de arra nem emlékszem, mikor, hogyan folyt el a magzatvíz. Csak utólag gondolkodtam el ezen, de érdekelne, Ilyen esetben mi történik.

2022. febr. 27. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Burkot repesztettek, a magzatvít egy alattam elhelyezett tálba ment
2022. febr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek megreped vajùdàs közben, van, akinek megrepesztik, van, akinek burokban születik a gyereke.
2022. febr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
2! És van akinek az a legelső. Mint pl nekem, hogy elfolyt az összes magzatvizem éjfélkor, a semmiből.
2022. febr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha vajúdás közben reped meg, akkor is elfolyik, nem? Nálam ilyen nem történt egyik esetben sem. De arról sem tudok, hogy burok repesztés lett volna, legalábbis sem a szülésznő, sem az orvos nem mondta.
2022. febr. 27. 18:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Szülés közben kifolyt neked. Csak nem mondták.
2022. febr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ös én is erre gondoltam, köszönöm.
2022. febr. 27. 18:25
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szülésközben is elfolyhat a magzatvized,burkot repszthetnek.
2022. febr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A 3as válaszom miért lett lepontozva?

Tehetek én arról, hogy magzatvíz elfolyással indult a szülésem?

Utána még reggelig egy deka fájásom nem volt!

Csak délelőtt lett oxi hatására. Császár is lett a vége, mert semmit se tágultam.


Ilyen is van!

2022. febr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

3-as nem tudom miert pontoztak le :/ 2-es vagyok, èn azert nem írtam bele, hogy avval kezdődik, mert a kèrdező ugy fogalmazotr, hogy akinek nem megy el a magzatvize.

Egyèbkènt nekem is úgy kezdődött, hogy elment a magzatvizem, egyszerre òriàsi adag. 89 òra mùlva, oxyval lett meg a gyerek. Ha egy kicsit vartak volna, meg nyugodtabb körülmènyek lettek volna szerintem nem is kellett volna az oxy.

Kérdező, szerintem neked magasan repedhetett meg a burok vajùdàs közben. Akkor nem egyszerre nagy, hanem több kis adagban jön ki a vìz, ès valòszìnűeg nem tűnt fel.

2022. febr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!