Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol nezessem meg, hogy a...

Hol nezessem meg, hogy a magzatvíz szivárog e ? Többi lent

Figyelt kérdés

Lassan eljön a kiírt időpont, sok a folyasom , ( nem áttetsző, sűrű zöldes inkább)

Ez lehet , hogy nem a magzatvíz, de ha vizsszeru jön , hol nezessem meg , ha a mi kisvarosunkban nincsen szülészet, mentővel megyek majd kb 40 km re lévő kórházba szülni .

Nőgyógyászat, vagy sürgősségi??????


2022. márc. 18. 06:18
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
82%
Remélem az IQ ját nem tőled örökli a gyerek.
2022. márc. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
95%

Baszki, a gyereked életébe is kerülhetett volna, ha itt néhány nő nem mondja neked, hogy a zöld folyás nem frankó, te meg ahelyett, hogy ide irnád, köszi csajok, még bunkózol velük.

Gratulálok anyukám, fasza csaj vagy, csak így tovább.

2022. márc. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
85%

"A mikrobiológiában, orvostudományban használják a szót egy speciális szakszóként: a fertőzésgyanús embertől, más egyedtől mintát vesznek, hogy laboratóriumi körülmények között a kórokozó meglétét vizsgálják. Pl.: Ezért, amennyiben baktériumfertőzés gyanúja merül fel, az orvosok úgynevezett leoltást végeznek, hogy az adott baktérium ellen ható, speciálisan az ellen kifejlesztett készítményt írhassanak fel."



Ettől függetlenül minősíthetetlen a stílus amit a kérdező megengedett magának.

2022. márc. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
100%
A mai vizsgálat is fent van az eesztben, egy kis időráfordítással simán tudod “dekódolni” a latint.
2022. márc. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
100%
Ejha van ám stílus. Tipikus c kategória
2022. márc. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 A kérdező kommentje:

A tájékoztatóban azért vannak írva rendesen ellenjavalt dolgok a terhesség alatti használatról, mert annyira egyértelmű, hogy nem árt , mi ?


Ooo , tudom ,az csak azért van ,mert terhes nőkön nem tesztelnek... És Az orvos írta ,aki isten...akkor nyugodtan meg használjuk meg stb ..... Jah és ha mégis árt ..


3- 6 szokott lenni egy kúra,azért akadtam fenn a 14 en teeee


A védőnő pont azt mondta , hogy a baba gyors áthaladása miatt nem fog baja lenni tole !( Gombatol) De hidd el én is aggódok,és persze neked hiszek ....

És nem egy anyukának volt szülés alatt gomba , fórumok ban írják ...


Nem a folyás vaklarma, hanem azt arra értettem , hogy inkább ne legyen semmi baj végül, és ez az egész kórházba rohanas legyen vaklarma , mint, hogy lelkiismeretfurdalasom legyen...



Ja és a varoban 2 en vártunk egy csajjal , neki barna folyás , és ő is nehezen jött be , meg akarta várni a vizsgálat Ip át, de a környezete bezavarta...

2022. márc. 18. 15:16
 47/59 anonim ***** válasza:
100%

47, biztos hogy az!

Annyira de annyira tipikus.

2022. márc. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 A kérdező kommentje:
49 : 😅😅😅 tévedsz. Mert Te is tevedhetsz ám!
2022. márc. 18. 15:19
 49/59 anonim ***** válasza:
80%
Akkor az meg még rosszabb ha nem cigányként vagy ilyen alpári. Nő létedre!
2022. márc. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 A kérdező kommentje:

44 : velük ?? Egy szólt be , lenéző stílusban ,amit gyűlölök .

A válasz "hasznosnak " nyilvánításával köszöntem meg mindenkinek!!

2022. márc. 18. 15:22
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!