Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A túlhordásnak lehetnek lelki...

Anniebianca kérdése:

A túlhordásnak lehetnek lelki okai? Mivel előzhető illetve győzhető le?

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, hogyha nagyon félsz a szüléstől, akkor lehet, hogy késik a baba. Na, de ki nem fél a szüléstől? Én már nagyon akartam szülni, az utolsó 2 hónap nagyon rossz volt, se feküdni, se aludni, se semmit nem tudtam. Szerintem nem tudsz ellene tenni semmit.
2010. szept. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszekl ebben. Sokkal komolyabb dolgoktól függ a szülés beindulása, csupán lelki tényezőkkel nem tudod ezt visszatartani.
2010. szept. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindkét babámat 1-1 héttel túlhordtam, akkor is úgy indították be a szülést, pedig reméltem a másodiknál, hogy magától ki fog jönni...

Egyszerűen, ha jól érzik magukat bent, nem akarnak kijönni...

No meg a genetika! Engem Anyám 2 héttel hordott túl...

Nyugi, nem lesz semmi baj!

2010. szept. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A szüléstől nem félek egyáltalán, tényleg rosszabbul esne, ha túlhordanám. Még van 5 napom a kiírásig, de itt falun mindenki azt kérdezgeti egy hete, hogy "még egyben"? Ettől a falra tudok mászni, inkább nem járok nagyon sehová, hiába mondom, hogy még van néhány napom, úgy tesznek, mintha kötelező lenne néhány nappal előbb megszülni. Nektek is voltak ilyen jóakarók körülöttetek, akik csak idegesítettek, amikor amúgy is tűkön ül az ember a várakozástól?
2010. szept. 13. 12:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!