Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól számit túlhordásnak...

Mikortól számit túlhordásnak a baba és mikor inditják?

Figyelt kérdés
39hetes vagyok és ettől tartok egy kicsit.nem akarok egy hétig bent feküdni..
2009. jún. 9. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Hivatalosan - tudomásom szerint - a kiírt dátum utáni 10. naptól. A lényeg nem a dátumokon van, hanem a baba és a méhlepény paraméterein. Ilyenkor ált. napi szinten megy a Ctg és orvos függő, hogy mikor avatkozik bele. Az empatikus orvos vár, amíg nem romlanak a leletek, de van aki már a kiírt időpont után 1-2 nappal indítana. Mindenképp kérdezd meg a dokid, hogy ő mit gondol erről.
2009. jún. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még egy dolog - 1. vagyok - vannak természetes módszerek, amik segítenek megindítani a szülést, de igazán csak akkor használnak, ha a baba is megérett már a dologra.
2009. jún. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem egy ismerősöm egy hónapja szült kb, és 3 héttel hordta túl a babát. Megcsászározták végül, hatalmas baba lett:)) 4,5 kg, 60 cmm az igen:))

11 hetes kismami

2009. jún. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!