Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy hét túlhordásnak van-e...

Egy hét túlhordásnak van-e nyoma a babán?

Figyelt kérdés
2008. nov. 21. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden rendben van, akkor nincsen. Ha elöregedett volna a méhlepény (amire azért gondolom, nagyon figyelnek), akkor oxigénhiányos állapotba kerülhet a baba.
2008. nov. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy számolták az idejét. Húgom 5 nappal túlhordta, de csodaszép babája született, csupa máz volt a háta, le se bírták mosni. Azt mondták pont időre született, ebből látszik. (Én voltam bent vele szülni)

Én egy nappal hordtam túl, de szegénykém teljesen ki volt ázva,s szegénykém kék volt (bár meg is szenvedtünk nagyon)

2008. nov. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat
2008. nov. 21. 19:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tíz napot ráhúztam, de nem volt semmi gond.
2008. nov. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 8 napot hordtam túl, de semmi gond nem volt. Gyönyörű volt akkor is, és most 5 hónaposan is.-)
2008. nov. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 6 nappal hordtam túl, magzatmáz már csak a fenekén volt és akkora volt a körme, mintha most jött volna a manikűröstől.:-)
2008. nov. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy héttel hordtam túl az első babámat. Igen, vannak jelei: nagyon hosszú körmök, összekarmolt arc, hámló bőr (főleg az orrnál) és a kelleténél kicsivel szőrösebb hát. De ezek kb. 1 hónapon belül elmúlnak, ne aggódj. :)
2008. nov. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!