Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elítélnek, amiért nem vagyok...

Elítélnek, amiért nem vagyok beoltva?

Figyelt kérdés
Olyanoktól kérdeznék, akik mostanában szülnek, vagy járnak terhesgondozásra stb. Meg szokták kérdezni be vagytok-e oltva? És ha nem, jönnek "azok" a nézések, kérdések, elítélő magatartás?
2021. nov. 24. 18:44
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
90%

Én vagyok olyan "szerencsés", hogy 3 alkalommal estem át ezen a szaron. Első két alkalommal erősebb náthás tüneteim voltak.

Harmadik alkalommal 9 hetes terhesen ért utól. Azon gondolkodtunk napokig, hogy bemegyünk a kórházba. Pedig én sem vagyok egy beteges fajta. Aztán itthon végül átvészeltem, de a 2 meglévő gyerekem napokig csak néztek, hogy anya már megint fekszik, a wcig ment ki, csak enni adott nekünk és kb elveimet eldobva kapcsoltam mesét. Ennyire futotta. Ők is taknyosak voltak, lázasak. Borzasztó másfél hét volt. Jelenleg várok, hogy elteljen 3 hónap a betegség óta és több orvosi tanácsra meg alapos utánaolvasás után beadatjuk a vakcinát. Én nem vagyok még egyszer hajlandó ezen keresztülmenni ilyen tünetekkel. Ha utól kell érnie, felkészülten várom majd. És nem, nem egy kis vírus az, amitől félek, hanem a szövődmények a gázak, amiket okozHAT.

2021. nov. 25. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
20%
#31 a vakcina szövődményei is gázak, amit okozhatnak. És ugye oltott is elkaphatja. A szerencsén múlik, hogy milyen tünetekkel. De kb. ugyanez igaz az oltatlanokra is. Ha elkapja valaki, mindegy, hogy oltott vagy sem, csak a szerencsén múlik, milyen tünetei lesznek.
2021. nov. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
29%

Egyik sem élő vírus vakcina, és mégis csak a Pfizert meg a Modernát akarják adni. Abból viszont én sem kértem. Nem terhesen sem fogom. És nem vagyok sem oltás-, sem vírustagadó, egyszerűen azért utasítom el ezt a vakcinát (amit kvázi még csak most tesztelnek úgy isten igazából embereken), mert nincs kedvem kísérleti nyulat játszani. Majd ha hagyják, hogy más típusú vakcinát beadassak magamnak, akkor be leszek oltva, addig nem. Az is vicces amúgy, hogy korábban meg azt írták, hogy egyértelműen nem veszélyesebb a terhesség alatt mint bármely más állapotban. Változnak az idők... Biztos, hogy borzasztó tragédia látni kismamát/magzatot meghalni, ezt nem vitatom.


Egész terhesgondozás alatt csak a védőnő lovagolt egy-két alkalommal az oltáson, de ennyi. Szülni csak most fogok, de ügyeleten, UH-kon, stb egyszer sem kérdezte senki, hogy be vagyok-e oltva. Ergo nem is néztek rám csúnyán ez miatt. Kórházban meg így is úgy is tesztelni fognak a szülés előtt.

2021. nov. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező meg van az okod rá,hogy nem vagy beoltva. Minden kismama és nem kismama döntse el,hogy oltat vagy nem. senki nem fog rákérdezni,megjegyzést tenni oltot vagy nem oltott
2021. nov. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!