Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elítélnek, amiért nem vagyok...

Elítélnek, amiért nem vagyok beoltva?

Figyelt kérdés
Olyanoktól kérdeznék, akik mostanában szülnek, vagy járnak terhesgondozásra stb. Meg szokták kérdezni be vagytok-e oltva? És ha nem, jönnek "azok" a nézések, kérdések, elítélő magatartás?
2021. nov. 24. 18:44
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
62%
Miért érdekel téged mások véleménye ? Én sem vagyok beoltva, nem is leszek, leszarom kinek tetszik és kinek nem. Annyiszor félrekezeltek életem során, ha az orvosokon múlt volna, rég nem élnék már. Ezt komolyon mondom. Így a véleményük abszolút hidegen hagy. A többi terhesnek pedig nem is vagyok köteles még ennyit sem mondani. Munkatársnak, anyukáknak, senkinek semmi köze hozzá, hogy oltatsz-e. Én sem kérdem meg, hogy milyen pózban dugnak mondjuk. Kb. annyira magánügy.
2021. nov. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
39%

Maximálisan egyet kell értsek a 4-es válaszolóval.


25 hetes kismama vagyok. Felvetették velem az első oltást (Pfizer), mert ettől tartottam, mint a kérdező, hogy hogy fognak velem bánni! (Nem vagyok oltás ellenes, de valószínű, ha nem vagyok ebben a helyzetben várok még!)


Mindig is jó volt az immunrendszerem, nem igazán betegeskedtem, az előző terhességem is nátha mentes volt!


Most 4. (!!!!!) hete vagyok beteg!!!!

Borzasztó az amin átmegyek és mindenki mossa a kezeit!

Nem mondom, hogy 100% az oltás tehet róla! De akkor mégis mi??? Az előző hullámban nem volt semmi bajom. Most pedig, hogy felvettem az első oltást, hirtelen 1 hónapja beteg vagyok. Érdekes, nem? És csak Én! Se a másfél éves fiam, se a férjem, CSAK ÉN!


Hát köszönöm szépen, egyelőre Én ebből többet nem kérek! Nézzenek ki, ne lássanak el rendesen, nem érdekel!


Mindenki beszél össze-vissza egyébként is.

A napokban a védőnőm közölte, hogy kaptam egy kör levelet, miszerint új szabály van! A kismamák nem vehetnek fel több oltást, csak ha megszültek, tehát Én sem kaphatnék többet akkor sem, ha akarnék!

2021. nov. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Már*
2021. nov. 24. 19:20
 14/34 anonim ***** válasza:
61%
@12, a köhögős-taknyolós vírust nyaltad be?
2021. nov. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
39%

12: Ezt az érvelést!


Képzeld, sosem voltam, beteges. Életemben nem voltam influenzás sem. Mikor mindenki taknyol körülttem télen, én röhögöcsélek magamban.

Erre még a covid előtti télen Debrecenben voltam egy hétvégét, és úgy benyaltam valamit, hogy egy hétig majd megpusztultam, utána meg 2 hónapig!!! köhögtem de úgy, hogy néha azt hittem, egy roham alkalmával meg is fulladok.


Előtte sosem jártam Deberecenben. És bizony előtte beteg sem voltam sose! Tehát az a fránya debreceni levegő, csak az lehet a hibás? Hiszen MI MÁS LEHETNE????

2021. nov. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
46%

7-es és 10-es

Bocsi, hogy a genetikus szakemberben kicsit jobban bízok, mint bennetek, névtelen kommentelőkben itt a Gyakorin.

Nem, nem fogom leírni, hogy melyiket ajánlotta, mert nem tisztem senki meggyőzése.

2021. nov. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
69%

Emberek, nem érzitek gáznak, hogy még itt is elkezdtek másokat térítgetni?


Majd a kérdező eldönti, mit akar, nincs hozzá közötök.

2021. nov. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
74%
Kedves kérdező. Jelenleg nem vagyok terhes, szóval nem pontosan a kérdésre válaszolok, de engem szinte mindenhol megkérdezték eddig. Maganrendeloben, a gyerekorvos, az ügyeletben az orvos, a fogorvos. Mindenki. Én mondjuk be vagyok oltva, már 3x szóval azt nem tudom, hogy néznek azokra, akik nem oltottak, nekem mindig azt mondták, hogy “helyes”.
2021. nov. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
44%
A jósok,akik szerint 10-20-30-100 év múlva lesz a negatív hatása kibukva az oltásnak,mégis mire alapoznak? Linkeljetek már egy HITELES forrást amiben lehetőleg egy ilyen,általatok említett oltásról van szó,ami ugyebár év(tized)ek után okozott "bajt". Vagy még nem volt ilyen? Azért az sem mindegy,hogy ha esetleg volt is,mikor. Hisz a techonológia/orvostudomány rohamosan fejlődik.
2021. nov. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
18%

19-es

"A jósok,akik szerint 10-20-30-100 év múlva lesz a negatív hatása kibukva az oltásnak,mégis mire alapoznak?"


Ilyet itt nem írt senki.

Viszont akkor fordítsuk meg: Mire alapoznak azok, akik szerint hosszú távon nem lesz negatív hatása az oltásnak?

2021. nov. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!