Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit kell mondani a dokinak,...

Mit kell mondani a dokinak, ha én mindenféleképpen császárral szeretnék szülni?

Figyelt kérdés
Egészségügyileg semmi nem indolokja.
2010. szept. 3. 15:59
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
53%
6 hónapja szültem meg a kislányomat természetes módon. A szobatársam ugyanaz nap szült császárral. Iszonyúan fájt a gátsebem, de én szülés után 4 órával már egyedül mentem a mosdóba fürödni, a szobatársam napokig alig tudott megmozdulni és egyfolytában fájdalomcsillapítót kért. Az hülyeség hogy a 6 hetes kontrollon a gátsebesek csak félfenéken tudnak ülni, pedig nekem is elég sokáig fájt a sebem, de mire eljött a 6 hetes kontroll már nem is gondoltam rá. Te kell eldöntsed hogy mit szeretnél, én csak azt tudom mondani amit tapasztaltam hogy a császárosok sokkal megviseltebbek voltak szülés után mint mi. Akárhogyan nézzük ez egy rendes hasi műtét. továbbtart a felépülés, nembeszélve arról hogy ha szoptatod majd a babát akkor közelebb lesz ez a seb mintha rendesen szültél volna.Márpedig 3 óránként kell szoptatni, ha fáj a sebed ha nem.
2010. szept. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
55%
Én írtam már a sima szülés mellett, nekem is az volt, de kihagytam hogy a gátsebem kb 3 hétig fájt de abszolút kibírható módon. A 6 hetes kontrollon azt mondta a doki hogy újra original állapotú vagyok :) A seb gyönyörűen begyógyult, mintha nem is lett volna..
2010. szept. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
100%
Én egész nap vajúdtam, a katéter meg se kottyant utána, a császár se volt olyan rossz mint a vajúdásom. De miköze a súlyodnak a szüléshez?
2010. szept. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
53%

"Egy vérvételkor is el tudok ájulni és nem bírom a fájdalmat."



Akkor epp, hogy a csaszar nem valo neked. Latszik, hogy meg sehogy sem szultel. A csaszar sem fajdalommentes, sot.

Aki gyereket vallal, annak tisztaban kell vele lennie, hogy meg is kell szulni. Ha csaszarral, ha nem, fajdalmas mindenhogy. A sima szules kozben faj, a csaszar utana. Egyebkent en is az a tipus vagyok, aki el tudna ajulni egy verveteltol, de meglatod, hogy ez abban a pillanatban nem fog semmit jelenteni, mert massal leszel elfoglalva es ez lesz a legkisebb problemad. Tul lehet elni a szulest, ha abban a pillanatban ugy is erzed, hogy nagyon rossz. En sokaig vajudtam, utana csaszaroztak, egyik sem volt kellemes erzes. Arra keszulj fel, hogy a csaszar utan nagyon sokaig fajdalmaid, nehezsegeid lesznek.


Csaszaros anyuka.

2010. szept. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
55%
Én is császárral szerettem volna,de végül iszonyú boldog és büszke voltam,hogy képes voltam simán megszülni a babámat. Amúgy unokahugom 48 kg és 18 évesen simán megszült.
2010. szept. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
37%
Ja és a kérdésre válaszolva: általában a dokinak elég egy vastag boríték és nem kell magyarázkodni miért szeretnél császároztatni..... De képes leszel simán szülni!! Gondolj valaki olyan ismerősödre akit nem igazán szeretsz,és simán szült! Nehogy már az különb legyen Nálad!!!!
2010. szept. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
60%
Császárral szültem, és a második babát is azzal szeretném. Kibírható a fájdalom, és alul szűz maradsz!:) Nekem jó élményem volt szerencsére. Én is féltem, mint te, és a babám is tudta valószínű, mert nem fordult meg.
2010. szept. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 Teju ***** válasza:

46/47 Komolyan attól lesz különb egy ember, hogy császárral szül vagy sem??? Ez ugye vicc?

Na, akkor az a különb, aki a fogorvost kibírja érzéstelenítés nélkül. Meg a tüdőgyulladást kihordja lábon. A vakbélgyulladásba meg egyenesen belehal, mert annyira különb másoknál, hogy orvoshoz se megy!

2021. nov. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!