Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit kell mondani a dokinak,...

Mit kell mondani a dokinak, ha én mindenféleképpen császárral szeretnék szülni?

Figyelt kérdés
Egészségügyileg semmi nem indolokja.
2010. szept. 3. 15:59
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
84%

Válasz: mond el az orvosodnak őszintén, hogy hogy nem szeretnéd simán szülni! Ha bízol benne és jó viszonyban vagytok, akkor nyíltan tudtok erről beszélni!


Vélemény: Ha így döntesz egy gyönyörű élménytől fosztod meg magad!

Hidd el amikor ott leszel, már nem is biztos, hogy olyan szörnyű lesz mint, ahogy hallottad!

Kicsit tedd félre a félelmeidet, próbálj laza lenni és hidd el, hogy sikerülni fog! E mellett nagyon büszke leszel majd magadra, hogy végig csináltad!

A többiek amiket írtak igazak!


A császár életmentő és nem életadó műtét!!!


Sok sikert akárhogy is döntesz!

2010. szept. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
63%
fájdalomküszöböm a béka segge alatt,égsem juttot eszembe h császárt kérjek.ha nincs egészségi probléma akkor nem fognak császározni.ki fogod bírni nyugi.:)amúgy én 47 kilóval kezdtem a terhességet.
2010. szept. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
90%
Én császárral szültem...Biztos van aki könnyebben viselte, én a legnagyobb ellenségemnek sem kívánom amit átéltem.Pláne utána 2 hétig.Most sima szülésre készülök, remélem bejön.37 hetes
2010. szept. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
60%

ne felejtsük el, hogy nem egy esetben végződik a természetes szülés császárral. az anyuka vajudik,fél egész napot, vágás lent, majd a baba szivhangja leesik és életmentő mütétté válik a császár, vágás fent is. senkinek nem kivánom. én császáros vagyok, de én ültem az ágyon, miután felébredtem altatásból, és szoptattam a babámat, másnap ugy kaptak el a folyosón, hogy azonnal bujjak ágyba. szóval nem császáros ne itélkezzen. én nem hagytam el magam, csak mert megoperáltak.

fel a fejjel, kérdező, bárhogy szülsz, szived jogod dönteni, ha annyira xar lenne a császár, nem szülne minden hiresség úgy...

kitartás, és egyszer ha igy, ha ugy, de tul leszel rajta...

2010. szept. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
60%
ja, és miért kellene szégyellni, ha valaki császárral szül? egy a lényeg, a baba egészségesen jöjjön a világra. A legcsodálatosabb dologra a világon képes vagy, gyermeket hordani a szived alatt, és ennél nincs fontosabb, mert nem mindenkinek adatik meg. Minden jót, kedves kérdező
2010. szept. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 Nikcsi ***** válasza:
100%

Szia!


Mindket terhessegem 48 kg-mal kezdtem, siman szultem es elek es virulok. :) Mindket alkalommal szules utan par oraval mar tusolni voltam es eleg hamar helyrejottem. Mondjuk en szerencses vagyok mert nem volt gatmetszesem es nem is repedtem nagyon.

Fajdalomkuszobrol meg annyit hogy kerj EDA-t, nekem a masodikkal az volt es bevalt (elso szulesem 30 ora volt utana megfogadtam hogy a kovetkezonel EDA lesz, de annak se ugy indultam neki de csunya fajasaim voltak) hidd el jobban jarsz mint a csaszarral.

2010. szept. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
64%
17:54-es válaszoló,én a 17:11-es vagyok és értetlenkedem!Bocsi de csak egy kérdés,idézlek:"Gátkímélő szülésről 1.szülés révén,szó sem lehetett."Miért nem?Én is az első babámat szültem,és gátmasszázsos gátvédelemmel szültem.egy szál gátsebem sem volt,és nem értem neked miért nem segítettek így???Mindegy hányadik babádat szülöd,tudnak segíteni,és élménnyé tenni a szülés utáni napokat.Te szegény,ezek szerint neked nem így volt...
2010. szept. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
81%
Sziasztok!Tegnapi 16.20-as vagyok!Látom simán le lettem pontozva,de higgyétek el nem érdekel!:)Nekem akkor is ez a véleményem!Mondjuk azt tudni kell,hogy én nem szenvedtem a császár után egy percet sem!Délben műtöttek és délután 5-kor már zuhanyoztam és kértem ,hogy hozzák a babámat!Lehet,hogy azárt nem viselt meg annyira,mert volt már hasi műtétem és tudtam mire kell számítanom!Simán el tudtam látni a babám(mindig velem volt baba-mama szobában),egy hetes volt amikor már az utcán sétáltunk!De az tény,hogy volt olyan anyuka,akit ugyanakkor műtöttek ,mint engem és még másnap sem akarta engedni,hogy kivegyék a katétert,mert nem akart még felkelni!Szóval ezt szerintem mindenki másképp éli meg!
2010. szept. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem is sokat tesz, ki milyen alkat, milyen a pszichikuma, stb. En mar a terhessegem alatt huledeztem, hogyhogy nekem nem faj se hát, se derék, utolso hetekben is futkaroztam, tettem a dolgom, pedig 50 kg-vel kezdtem, 4 kilos baba volt a pocimban. Azt hiszem, a terhesség elötti rendszeres sportnak koszonhetem, hogy fitt voltam nagy hassal es a hasi mütét után is. Es persze akarat. Nem nyafogtam, inkabb elláttam a babámat, ránézve minden fájdalom megszünt.
2010. szept. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is császárt lett a vége a 15 órás vajúdásnak és egyáltalán nem bánom. Nem volt hosszú a felépülés sem. Mindenkinek más. Nem mondom, hogy nem fáj, de semmi a vajúdáshoz képest.
2010. szept. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!