Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mindenkinek erösebb lett a...

Mindenkinek erösebb lett a menszije szülés után? 7 hete szültem és most megjött de szinte ömlik. Sokkal több mint elötte volt. Nem fáj a hasam és tiszta a vérzésem is.

Figyelt kérdés
2008. dec. 10. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szüés utánn 3 hónappal jelentkezett.nekem ugyan annyi mint szülés elött.Semmivel sem több.Èn is az hittem,hogy több lessz,de nem :)
2008. dec. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alig van vmi,nem fáj a hasam,max előtte pár napig a derekam.Mostanában viszont a vérzés körüli napokon olyan,mintha terhes lennék(nem vagyok),szédülök,hányingerem van...Folyamatosan változik.
2008. dec. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem 6 héttel szülés után jött meg, és nekem is nagyon sok volt, még a 3-4. napon is annyi volt mint máskor az elsőn. Azóta voltam gyermekágyas kontrollon, minden rendben van. A második menszesz már teljesen normális volt, olyan, mint a terhesség előtt.


11 hetes kislány anyukája

2008. dec. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem szülés után a 3. 4. ciklus volt pont olyan,mint amit te írsz.

A gyermekágyas időszak ehhez képest semmi nem volt.

Szerintem ez szervezet függő, majd szépen lassan helyreállnak a hormonok.

2008. dec. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 9 héttel a szülés után jött meg, de ugy ömlött belőlem 2 napig, hogy tenát használtam, és nagyon fáradt voltam. A terhesség előtt nekem szinte nem volt, mert gyógyszert szedtem, de most karácsonyra kellene megjönnie megint, de máár félek, hogy annyi sok lesz....remélem nem.

Szerintem természetes, hogy szülés után az első, második több.

2008. dec. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia én is így vagyok mint te. 7 hete szültem és ömlik. A gyermekágyas időszakban nem volt ennyi mint most. Szinte óránként cserélek betétet. Nagyon megijedtem én is, úgyhogy ma megyek vissza a dokihoz. Este megírom mi volt.
2009. nov. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!