Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mindenkinek...

Szülés után mindenkinek megvizsgálják felnyúlással manuálisan a méhét? Nagyon fáj?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 06:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Közvetlen a szülés utánra gondolsz?Mert ha igen,akkor az már semmi,bár nekem fogalmam sincs hogy felnyúltak e,nem azzal voltam elfoglalva:-))Ne félj emiatt.Én a gátvarrat szedésétől,és az utána levő vizsgálattól féltem,amit mielőtt hazaengednek végeznek.1 napig izgultam előtte,és egy fél perc alatt végzett a dokim,úgy hogy szinte meg sem éreztem.Szóval emiatt ne aggódj:-)
2010. szept. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem automatikus, csak akkor kellene igy vizsgálni, ha van ok feltételezni, hogy a méhlepényböl maradhattak benn darabok. De ha szükséges, akkor sem érzel belöle semmit, nem kell emiatt idegeskedned. (Nekem kellett a másodiknál)
2010. szept. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam megvolt az egész placenta, mégis felnyúlt a doki, kórházanként változik ez a protokol is, mert nálunk ha van oka, ha nincs manuálisan akkor is meg kell néznie a dokinak, minden a helyén van e.

Furán kényelmetlen, nem fájdalmas, csak furcsa érzés, és valljuk be nem nagyon matatnak a méhedben, szóval nem fájdalmas, csak kellemetlen.

2010. szept. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11 napja szültem, nem fajdalmas, pedig en csak homeopatias bogyokat kaptam...masreszt akkor mar annyira el leszel foglalva babaddal, hogy semmit nem fogsz erezni!
2010. szept. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ún. feltárás minden szülés után van. Max nem érzi az anyuka.

Ezt gátvarrás előtt csinálják, de én nem éreztem belőle semmit. Mondták, hogy kellemetlen lesz, de semmit nem éreztem. Pedig nem voltam érzéstelenítve sem.


2szer szültem

2010. szept. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én akkor kivétel vagyok, mert nagyon fájt! Mindenféle eszközöket dugdosott föl, nyomkodta, huzigálta!

Én úgy voltam vele, hogy ehhez képest a szülés egy leányálom!

2010. szept. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem ki is törölt belül gézlapokkal. Érdekes érzés. Inkább símogatós-csikizős, semmiképp nem fájdalom. Meg fél perc, egy olyan helyzetben, amikor megpróbálod felfogni, h anya lettél... :) Szóval, ez nem fog érdekelni, hidd el. :)
2010. szept. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!