Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerinted normális az, aki...

Szerinted normális az, aki megszállottan ragaszkodik az otthonszüléshez? Ezt korábban, hogy tudták megoldani?

Figyelt kérdés

A szomszédom... Ilyen megszállott. A 90-es évek óta 6 gyereke született, mind egy bizonyos XY segédletével, akit nem akarok ide kiírni, nem tudom lehet-e, de mindenki ismeri az országban... Mert, hogy nem mindegy, hogy milyen lesz az "élmény", meg a kórház futószalag, természetes menet lesz...


Ja és a kórházat szidja. De nem tudom, neki ennyit ér kockáztatni, hogy otthon lehessen, a gyereke életét nem nézik, de lehet szerencséje volt...


Arról viszont nem beszél, hogy a 90-es években ezt hogy tudták megoldani, mert tudtommal büntették. Pint beindult mindegyik alkalommal otthon és XY bába meg éppen ott volt? Meg bocsánat, de az illetőt fel is függesztették, de folytatta. Annak idején kislányként is mindig láttam a tv-ben, hogy lakáson szülnek, nem ment kórházba, volt, hogy meghalt a gyerek.l, de akkor sem álltak le... Most tudom,lehet,de ezt nem tudom elképzelni...


Nem azért, de 2 nap kórház megér ennyit... Vicc... Az ilyen annyira megszállott... Mondjuk az egész banda bolond, a haosija egy pszichopata elmeroggyant, de komolyan... Már régen be kellene zárni...


Réfen el sem tudtam képzelni, kik ragaszkodnak ehhez, ezek után nincs több kérdésem...


2021. máj. 2. 18:49
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
100%

30-as


Teljesen igazad van, tökéletesen leírtad a lényegét a dolognak! Én csak azt mondom, hogy az emberi gonoszság is túl durva, amiket az anyukának írtak. Ha már vélemény, meg lehet azt szépen is fogalmazni. Ettől független nekem se fér a fejembe, és totál butaságnak és felelőtlenségnek tartom vajúdás közben 200 km-t leutazni!😮

2021. máj. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
68%
31 ez így van. Ha én hormongőzös hülye vagyok aki a fejébe vett valamit elvileg azért vannak a szakemberek, hogy azt mondjak, nem ez nem lesz így jó. Na de itt a bábák mi a fenét képzeltek? Az otthon szülés amúgy is az hogy én otthon maradok és a bába jön. Ez a sztori annyi sebből vérzik, hogy kár is az otthonszüléshez hasonlítani. Bármilyen szempontból. Amit amúgy en a magam részéről nem támogatok, sosem szülnék itthon. De normális feltételek mellett aki erre vágyik, megteheti.
2021. máj. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!