Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek mikor alakultak ki...

Kinek mikor alakultak ki striák a terhessége alatt? (ha egyáltalán kialakultak)

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 20:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

22:10.es

Genetika, anyukám három gyereket szült, a hugaim ikrek, velük hatalmas hasa volt és nincs egy darab csíkja sem

2010. júl. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
38 hétre született a lányom, vele egy sem lett (pedig lány koromtól a combomon, fenekemen van, tehát hajlamom az lenne rá), most 32 hetes vagyok ikrekkel, és még egy sincs (koppkoppkopp), most vagyok olyan súlyra és pocakméretre mint a lányommal a végén, úgyhogy még most jönnek elő ha lesznek. De ezt még úgye nem tudom. Néha kenegetem, lányomnál egyátalán nem kentem, csak néha testápolóval, ha viszketett. Szerintem ez is genetika.
2010. júl. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
36.héten, pedig kentem én is mindennel.
2010. júl. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nekem a 40. héten lett két csíkocskám a hasamon. Viszont a melleim már félidőtől rettenetesen csíkosak voltak.
2010. júl. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Utolsó hónapig két 2 centis csíkom volt a köldökömnél és 34-36 hetesen olyan pókhálós lett a hasam hogy az valami gusztustalan. Kentem én a drága krémekkel patikában kapható 6000 forintos cucc se volt jó rá...
2010. júl. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Pontosan nem emlékszem, de a 7. hónap körül jöttek elő. A babám egy hónappal hamarabb született, így "csak" néhány csíkom tudott kialakulni.

Nem akarlak elkeseríteni, de én is dm-es olajat használtam! Persze ettől függetlenül, lehet, hogy neked be fog válni.

Anyukámnak két gyerek után sem volt csíkja... Nekem meg egy után (aki nem is lett nagy, mert 2600 grammos volt) is kijöttek.

2010. júl. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezek szerint tényleg a reménykedés marad csak...:)
2010. júl. 20. 18:26
 18/18 anonim ***** válasza:
7.hónap végén kezdett szétszakadni és nagyon csúnya lett.Kenegettem,de nem hittem benne tudtam hogy nem segít,tudtam hogy úgyis lesznek csíkok,mert lesznek az esetek 90%-ban.Szörnyen viszkettek a csíkjaim.Ahogy ez enyhült rá pár napra csalánkiütéses lettem mindenhol.Végigvakaróztam az utolsó heteket:S Most lassan másfél évvel később is elég csúnya a hasam még lóg is a megnyúlt bőr,nem tudom mi lesz még,mert tervezzük a másodikat.Majd spórolok hasplasztikára:)
2010. júl. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!