Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek az első terhessége...

Akinek az első terhessége alatt végig zárt volt a méhszája, a másodiknál hogyan alakult?

Figyelt kérdés
Hamarabb nyílt ki?
2011. ápr. 6. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Másodiknál is a végéig zárt volt, pedig nem sokat pihentem a másfél éves gyermekem mellett akit végig emelgettem.
2011. ápr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Másodiknál a 38. héten elkezdett nyílni már. Akkor volt 2 ujjnyi, de a szülés csak a 39. héten indult be.


A 38. hétig teljesen zárt volt, pedig a tizensok kilós másfélévest cipeltem elég sokat :D

2011. ápr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mind kettőnél végig zárt.két év három hónap a korkülönbség.
2011. ápr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Végig zárt volt mindkettőnél, vajúdás közben nyílt ki.

Kevesebb mint 2 év különbség.

2011. ápr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2011. ápr. 6. 14:12
 6/7 anonim ***** válasza:

2 év van közöttük.

A 25. héten a külső méhszáj 1 ujjnyira kinyílt.

37. héten szültem, 1,5 óra alatt.

2011. ápr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5 ev kulonbseg, de mar felidoben kezdett nyilni a mehszaj. Vegul nem lett baj, pont a kiiras napjan szultem a 2. gyerkocomet. Az elsonel - vegig zart mehszaj - megis 10 nappal elobb szuletett, mert csordogalt a magzatvizem.
2011. ápr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!