Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek elsö szülésnél nem...

Akinek elsö szülésnél nem jött ki az aranyere annak másodiknál hogy volt? Megúsztad akkor is?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Második terhesség alatt kijött és ott is van sajnos. Szerencsére nincs begyulladva, de akkor is ott van.
2011. máj. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1.

fél éve szültem

2011. máj. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Kerüld a fogós ételeket,

nem feledd sok folyadék kell,

ha mégis kialakulna, a legjobb a Dio-PP tabletta, természetes anyag.

Ami rondább a súlytöbblet miatti, láb visszér.

Dio-PP vel a duzzanat lelohadt, és nem fájt.

2011. máj. 26. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem a szülés hozza ki az aranyeret, (hisz nagyon sok nőnek nem jön ki pedig több gyereket is szült) hanem a terhesség alatti tápanyaghiány, legfőképpen C-vitamin hiány miatt alakulnak át az erek rugalmasból kissé ernyedtebbé, és ez az oka a terhesség utáni, vagyis a szülés utáni aranyerességnek. Segíthetsz magadon, ha elkezdesz napi minimum 1000mg C-vitamint szedni, ezáltal tud a szervezeted kollagént termelni, és ez az anyag azért nagyon fontos mert ettől lesznek az erek újra rugalmasak, az izületek inak, valamint a fogak és csontok szintén, és nem utolsó sorban a bőrünk is sokkal rugalmasabb, ezáltal szebb, és ránc-mentes lesz.
2011. máj. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én még nem szültem, de sajnos már így is évek óta kínoz az aranyér. Sajnos családi örökség, úgyhogy nemcsak a táplálkozás (az is fontos, de mivel tudom, hogy hajlamos vagyok ezért rostdúsan táplálkozom, igyekszek kerülni a szorulást illetve a hasmenést) hanem a genetika is fontos tényező...
2011. máj. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!