Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Én tápszerrel pótolom a...

Én tápszerrel pótolom a babámnak a kaját, mert nincs elég tejem. Nagyon nehezen tudom ezt feldolgozni, hogy nincs elég tejem. Bűntudatom is van ez miatt. De ugye lehet olyan egészséges így is mintha szopizna csak?

Figyelt kérdés
Már próbáltam a Laktorherb teát a hómeós bogyót, de nem segített semmi, mivel tudom növelni a tejem mennyiségét?
2008. nov. 8. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Igyál sokat,amennyit csak bírsz és szoptasd a picit annyiszor ahányszor csak kéri. Jó babázást!
2008. nov. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ne legyen emiatt bűntudatod, a tapszert is ugy allitottak ossze, hogy egeszseges legyen, es tudod ugy fogni, mintha cicin lenne. persze, az anyatej az jobb, az mas, mindenhonnan ez folyik, de a "maradek" tejed kárára fog menni, ha emiatt bántod magad. sokaknak sajnos ennyi sem adatik meg :(


A More Milk tablettat probaltad? Sokaknak bevalt, most akciós a Brendonban.

2008. nov. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem próbáltam még a Mormil tablettát, de már mások is ajánlották, akkor megyek és veszek majd a Brendonban. Abból mennyit kell szedni egy nap?

Neked segített az?

2008. nov. 8. 12:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Igyál eleget, 3,5 - 4 litert. Víz, gyümilé, szoptatós tea, sör. Egyél rendesen, de nem kell teletömni magad. Mi is tápszeresen jöttünk haza a kórházból, 3800 g-mal született a babám. Fejtem minden evés után. Először ciciztettem 5-10 percet, aztán adtam neki tápszert. persze mértem, hogy mennyi tejet ivott. Hát, az elején 10-20 ml volt csak. A többit pótoltam.

Még éjjel is fejtem, nem adtam fel.

Ha neked is van tejed, akkor több is lesz, csak ne aggódj. Igyál, igyál és igyál.

Ha meg marad csak a tápszer, az sem gond hisz ezek már pótolják az anyatejet rendesen.

Jó babázást. :)

2008. nov. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

szió, én vagyok, aki a moremilket ajanlotta.

röstellem, de nekem fogalmam sincs, fog e segiteni, 23,5 hetes terhes vagyok még csak, a pocimban van a lurkó, de készülök minden eshetőségre, rosszra is, hogy mikor mit lehet tenni.

Sokan ajánlották itt, azert is mertem batran, meg utanaolvasva is jókat olvastam róla, azert mertem "tapasztalatlanul" is ajanlani, remélem megbocsátasz érte!


(meg mint irtam, alapbol szerintem eleg draga, es kellemes meglepetessel vettem tudomasul, hogy a brendonban most le van arazva, azert ajanlottam azt a helyet, mint vasarlasi helyszint, a neten meg mashol 5-6 ezer, a brendonban meg négyezer-valamennyi.)

2008. nov. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyezek az elöttem szólókkal és csak annyit szeretnék még hozzá fűzni , hogy higgyél magadban ,hogy tudod majd szopiztatni a babád tereld a gondolataidat ebbe az irányban ne azon rágódj hogy kevés a tejcsid.Nekem bejött én is hasonló helyzetben voltam.

Ha még van tejed hidd el lenni fog több is , valóban igyál sokat és tedd a melledre is a babát nagyon gyakran.

Ha még picike a babád akkor helyezd a mellkasodra simogasd azt mondják a baba közelsége is fokozza a tejtermelést , ha pedig semmi nem segit akkor se lesz semmi baj , attól még ugyan olyan jó anyukája leszel a babádnak.

Sok sikert!

2008. nov. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!