Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Naponta 2szer leszivom mellszi...

Naponta 2szer leszivom mellszivoval a mellem! Kevés?

Figyelt kérdés
Amugy a baba kiszivja rendesen mindkettőt.120-160 -okat.de én beteszem a mellszivot a hütőbe aztán ráfejem.most olvastam hogy le kellene hüteni mielőtt ősszeőntőm.lefagyasztottam már egy csomot.akor most az nem jo??
2008. nov. 5. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A lehütött tejre fejed a friss tejet?

Na azt egyálltalán nem lehet ne haragudj hogy ezt írom de nagy butaságot csináltál.

Miután lefejted a tejet hagyd egy kis ideig szobahömérségleten miután lehűlt csak utánna tedd be a hűtöbe de semmi esetre se önsd bele a frissen lefejt anyatejet hamár egyszer lehütötted.

további jó baázást!

2008. nov. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nem lesz semmi baja ha a hűtőben lévőre öntesz lefejt tejet.Gondolj csak bele józan paraszti ésszel,csak gyorsabban hűlik le mintha a szobában hűlne ki.Akkor az is baj lenne amikor átteszed a fagyiba akkor méggyorsabban hűlik le és mi a helyzet akkor amikor kiolvasztod a tejet akkor az is helytelen lenne mert hírtelen hőmérséklet változásnak van kitéve a tej a felolvasztás során???Ha forralva van károsodhatnak a tápanyagok benne de hűtés során szerintem egyáltalán nem,A lefejt tejed pedig nem 100 fokos csak 36.
2008. nov. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nekem a védőnő mondta hogy ráfejhetem...
2008. nov. 6. 13:52
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Én is így csináltam párszor, babuci meg is itta amikor kellett. Szerintem semmi baj vele.
2008. nov. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is csináltam nekünk se lett semmi baja töle a gyereknek.
2008. nov. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!