Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata ezzel a mellszívóval?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt szeretném megvenni! Esetleg akinek van leírná,hogy mi a véleménye róla, ajánlaná,vagy inkább lebeszélne róla?


2011. júl. 4. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt használtam hónapokig, semmi bajom nem volt vele, nem tud kevesebbet, mint a drágább változatok. Viszont egy biztos... azok a csövek, meg minden... hát szó szerint fejős tehénnek éreztem magam miatta. De azért túl éltem! :)
2011. júl. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem remekül beindította a tejtermelést és fenn is tartotta. 3 óránként 140 ml-t fejtem eleinte. A lányom kórházban volt egy hónapig, addig muszáj volt 3 óránként fejnem, különben szétdurrantam volna. Miután hazahoztuk és rátértem a szoptatásra, csökkent a tejmennyiség.

Már nem fejek, de ha úgy érzem, hogy kevesebb a tejem, 1-2 napig fejek vele és bőven megnő a tejmennyiség.

2011. júl. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem vált be. Egy ml-t sem tudtam vele leszívni, amikor az Avent kézijével 60 ml is lejött. De lehet,hogy csak ki kellett volna tapasztalni.
2011. júl. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!