Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A kézi mellszívóval rettenetes...

A kézi mellszívóval rettenetes fáj a vákuum, akkor az elektromosnál is fájni fog?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem pont fordítva volt, az elektromossal eléggé fájt, de a kézivel egyáltalán nem. Szerintem neked azzal is fájna.
2011. márc. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kézivel nekem is fájt, nem is szívta ki rendesen. Aztán kipróbáltam az elektromosat, és ezerszer jobb volt. Egyáltalán nem fájt. Az más kérdés, hogy továbbra sincs annyi, hogy fejnem kelljen.
2011. márc. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem elektromossal fájt. Kézit nem próbáltam, de állítólag az jobban fej (nővérem mindkettőt kipróbálta szimultán).
2011. márc. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Esetleg nézd meg ezt a cikket, van linkelve egy videó a mellszívásról. [link]

Szerintem is az avent isis a legjobb, az sem mindegy, milyen mellszívót választasz. Nem szabadna, hogy fájjon, se ezzel, sem azzal.

2011. márc. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!