Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Húzogatós mellszívónál sokáig...

Húzogatós mellszívónál sokáig tart lefejni a tejet mert meg kell találni mindig a megfelelő helyzetet, elektromosnál is így van? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 07:26
 1/2 anonim ***** válasza:

A kézi mellszívóra gondolsz mint húzogatós? :o)

Mert nekem avent van, és valóban néha 5-10 percig is elbabrálok vele, míg végre beszippantja és tudom fejni, de valamikor egyből eltalálom. Szerintem mellformától függ, mert ha több tej van benne, jobban telt, akkor általában elsőre sikerül vákumot képeznem. Én ezt tapasztaltam.

Elektromosat nem próbáltam, de gondolom, hogy ott sincs másként.

2009. dec. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen kézire, de nekem neve sincs és csak húzogatni kell, a vákum nem gond az van de nem mindig jön így se a tej, ha éppen eltalálom ömlik, de van hogy 10 percig csak éppen jön, aztán megint nagyon. Azt nem tudom, hogy ez a mellszívó miatt van-e?
2009. dec. 23. 16:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!