Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ugye visszafordíthatom, amit...

Ugye visszafordíthatom, amit elrontottam? El vagyok keseredve!

Figyelt kérdés

2 hetes a kisfiam, császárral született, nem indult be azonnal a tejem, kb. 1 héttel a születése után. Napról napra több lett, azonban nem tudok sokat inni, és ma már nagyon kevés volt. Reggel 70 milit ivott, aztán 30-at, aztán még 30-at és most este szintén annyit, összesen viszont csak 60-80 között fejtem. Mit tegyek, hogy legyen tejem?

Van katoherb tea, ettem ma valami förtelmes levest is...


2010. máj. 24. 21:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%

A fejéssel gyakran elapad a tej :(

Szoptatás nem megy?

2010. máj. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

Rántott leves valóban csodákra képes.Kisfiam korházba volt, és mivel nem volt hova tennem a tejet, mindig csak anyit fejtem amit megevett mert nem tudott cicizni.Mire hazajöttünk elapadtam, ettem rántott levest és megindult.

Mindig amikor úgy éreztem hogy apad, azt ettem, és 16hig szoptattam.

2010. máj. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
sok-sok sok folyadék...tej, víz, szörp, gyümölcslé, leves (ehető, pl húsleves, zöldségleves), lédús gyümölcsök, még egy kis barna sör is belefér ;)
2010. máj. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Megy a szoptatás, de most max 40 grammot tudott enni. Fejni annyit le tudok.Nem tudom 4 óránként cicire tenni, akkor nem alszik vissza, nyűglődik.
2010. máj. 24. 21:25
 5/20 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

Pedig, ha szopiztatni akarsz, akkor inni kell sokat!

Laktoherb tea??

Én 2 filtert, 2 liter vízhez tettem és csak, ezt ittam + öszilevet!

2010. máj. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Sok sok szoptatás! Önmagában a praktikák nem sokat érnek, az egyetlen, ami segít, ha minél több inger éri a mellet. Tehát vagy sok fejés, vagy sok mellretétel. Fejéssel is fenntartható a tej mennyisége, csak macerás. Kitartás, ha lesz elég inger, lesz elég tej is!
2010. máj. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%
*őszilevet
2010. máj. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

???

Hányszor eszik egy nap?

2010. máj. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
4-5 óránként, 80-100 milit.
2010. máj. 24. 21:32
 10/20 anonim ***** válasza:
41%

Ez nagyon nagyon kevés. Egy ekkorka babának 3 óránként kellene ennie legalább, de van, hogy 2!


Hihetetlen, hogy a védőnőd ennyire magadra hagyott ebben.


Itt vannak szoptatási tanácsadók, a helyedben mindenképp felkeresnék egyet, mert ez így nem lesz jó szerintem:

[link]


Itt is tudsz kérdezni:

[link]


[link]

2010. máj. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!