Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 1 hetes kisfiam teljesen...

1 hetes kisfiam teljesen kisebesítette a bal cicim, fejéskor felszakadt a seb és vérzett. Most is érzem, hogy tele van, feszül nagyon, de nem tudom mit csináljak. Neki nem adhatom, de ha fejem, félek megint felszakad. Hogy oldjam ezt meg?

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj bimbóvédővel szoptatni és használj garmastan kenőcsöt.Ha nem tudja bimbóvédővel sem kiszívni,akkor kénytelen leszel akkor is lefejni, ha vérzik,ha nagyon feszül, mert begyulladhat a melled.
2010. máj. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!A baj csak az,hogy védővel szoptatok,ezt a sebet még az első napokban csinálta,de csak tegnap szakadt fel.Persze próbálom fejni,mégha véres is...
2010. máj. 22. 11:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen sebesedős volt, avent mini bimbóvédővel kellett szoptatnom.

Ami nem jött az a hámosító kenőcsök, mert csak vastag seb lett a bimbómon, ami aztán szétrepedt. Germastan (vagy garmastan?) kenőcs viszont használt és ilyenkor kézzel fejtem, mert a mellszívó feltépte a sebet.

2010. máj. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első hetekben nekem is sebes volt, garmastan bimbóvédő krémmel kentem, egy-két hét alatt rendbe jött, csak szopi előtt jó alaposan mosd le. Biztosan segíteni fog.
2010. máj. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!