Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam fitymája hirtelen...

Kisfiam fitymája hirtelen körben felszakadt fél centis sávban és nagyon gyulladt. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
egyik pelusozásnál még szép volt, aztán alvás után cseréltem pelót (4 óránként van annyi pisi, h van értelme cserélni) és megijedtem. Ennyire nagy területen még soha nem szakadt fel, nagyon piros, és láthatólag zavarja is ez őt. Nem engedi kamillázni, egyedül a kamillás fürdőben maradt nyugton. De ugye nem tehetem mindig fürdőbe. Nem tudom hogyan kezelhetném másképp, egyszerűen akkora erő van benne, h nem bírom lefogni is és kenegetni is. most 21 hós.
2009. nov. 24. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen menj el vele az orvoshoz!
2009. nov. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen gondoltam rá, h reggel elviszem, de nem tudtam természetes -e, vagy nem. Kicsit aggódó típus vagyok, és nem tudom, nem reagálom-e túl. eddig szépen apránként ment a dolog. de ez ilyesztő. mitől lehet?
2009. nov. 24. 23:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Haladéktalanul mutassátok meg orvosnak!
2009. nov. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mi tunik ebben "termeszetesnek"?.mindenkeppen vidd orvoshoz
2009. nov. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. elvittem és hála istennek mosolyogva azt mondta : gratulálok a kisfia szervezete megoldotta egyedül a figymás kérdést. szépen felszakadt magától. adott egy kenőcsöt (phlogosam) azzal kell naponta 3-4 alkalommal kenegetni neki kb 4 napig. érdekes, ezt jobban hagyja. a kamillázást nem engedte. de én megnyugodtam h elvittem, így ha bárkinek bármi gondja akad, nyugodtan keresse meg a dokiját akárcsak én. biztos nem veszi zokon egyik orvos sem.

mégegyszer köszi mindenkinek!

2009. nov. 25. 12:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!