Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 14 hetes anyatejes babátok...

14 hetes anyatejes babátok mennyit eszik egy nap? (hányszor és akkor mennyit)

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 17:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ne keseredj el! Ha vidám a kisbabád,nem sír szerintem nincs baj. Ha ilyen jól átalussza az éjszakát,akkor főleg...

Majd belejön a hízásba ő is.

2010. máj. 19. 17:58
 12/13 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolódnak: Ne aggódj, az én kis babám sem hízíik ennyit, nem egyformák a gyerekek. Az én kislányom 3250-el született most 5300 gramm, 6szor eszik egy nap nem igény szerint szoptatom és este 7-től reggel 7-ig alszik! Gyönyörűen fejlődik,már fordul hasról hátra 2 hónapos kora

óta, és nagyon mosolygós baba, szinte sosem sír. Szóval nyugodj meg nem a súly számít, hanem hogy kiegyensúlyozott legyen és jól aludjon! Nem verseny:):)

Boldog babázást

2010. máj. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát mi is jól el vagyunk maradva a ti babáitokhoz képest, bár csak 2950 grammal született a kisfiam egy hónappal előbb, 2710-re visszaesett , most 11 hetes és 4800 gramm, meg 61 cm. A lányaim erre az időre már 6 kg-k voltak. Ők viszont tápszert kaptak, a kisfiam még csak anyatejes, 100-170 gramm között eszik. De az utóbbi hetekben nagyon nem akar hízni. Én is igény szerint szoptatom, van hogy óránként kér, de vannak napok, hogy csak 5-ször eszik. Éjszaka egyszer kel fel születése óta hajnali 3 körül. Utoljára 9-kor eszik, reggel 7-8 óra fele ébred.
2010. máj. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!