Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyatejes babatok 4 honaposan...

Anyatejes babatok 4 honaposan hanyszor ker enni de-tt? Nekem van hogy 4x

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyiszor adj neki, ahányszor kéri! Az anyatej könnyen emészthető.. Az enyém igény szerint szopott és szopik máig is (16,5 hónapos), soha nem számolgattam, mikor mennyit evett. Ha éhes, ne hagyd sírni!
2010. jan. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Négy és fél hónapos a kisfiam, két hónapos kora óta nem kel fel éjszaka.Reggel hatkor kel, eszik, aztán alszik 8-9-ig.Eszik kilenckor, fél 12-12-kor, aztán megyünk sétálni.Eszik kettő körül, négy körül, aztán fél hétkor.Ez ha jól számolom hat evés.Van amikor öt körül kér egy pár kortyot, de az csak ivás, mert max. 10 korty.Eddig 3710 grammot hízott és 17 centit nőtt.

2010. jan. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
en is igeny szerint etetem,csak allandoan arrol olvasok hogy reggelire szopi,tizoraira püre,ebedre szopi...merthogy ismerkedek a hozzataplalasi szokasokkal,nemsokara elkell kezdenünk,es azok mintha mindig rend szerint ennenek.
2010. jan. 22. 20:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Enyém amíg igény szerint szopott, naponta 8-10 alkalommal összesen. 10 hónaposan hagytam abba a szoptatást, akkor állt be az étkezési napirend, a napi 5.
2010. jan. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kicsi fiam 4 hónapos, reggel fél 7 körül cicizik, aztán visszaalszik. 9 körül megint felkel, pelenkázás, öltözés, játék és csak fél 11-11 körül éhezik meg. Napközben 3-4 óránként eszik.
2010. jan. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!